У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Боїнг-Боїнг»

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

24 вересня, 19:00
Миколаїв Концерт-хол «Юність»  
30 вересня, 19:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка  
2 жовтня, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії  
3 жовтня, 19:00
Рівне Академічний драматичний театр  
6 жовтня, 19:00
Київ Центр культури та мистецтв  
2 жовтня, 18:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії  
14 лютого, 18:00
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія)  
3 березня, 18:00
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР  
Про тур
Інтригуючий сюжет розгортається навколо життя молодого парижанина, який крутить роман одночасно з трьома дівчатами, що працюють стюардесами. Одна з дівчат американка, інша - німкеня, а третя - француженка. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад "прильоту-відльоту" всіх "наречених".
 
Однак головному герою не завжди вдається контролювати ситуацію, тому через непорозуміння, що виникають, він постійно потрапляє в кумедні ситуації. Вистава Марка Камолетті «Боїнг-Боїнг» вважається легендою французького театру ХХ століття і зразком комедії положень. «Боїнг-Боїнг» - це легенда французької театральної культури другої половини 20-го століття.
 
Вистава потрапила до книги рекордів Гіннеса як французька п'єса, яку найчастіше виконують у світі. Її поставили в 60 країнах світу. 11 квітня 1991 року «Боїнг-Боїнг» занесли в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш часто виконувану у світі французьку п'єсу. Своєю присутністю виставу вшанувала сама королева Англії Єлизавета II.