У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

U.D.O.

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

12 жовтня, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
13 жовтня, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
15 жовтня, 19:00
Дніпро Шинник-Арттериторія  
Про тур
UDO повертається в Україну! Головний голос Heavy Metal, що зв'язав кілька поколінь слухачів. Його неповторний хриплуватий вокал, яким всі захоплюються ще з часів "золотої" ери Accept, ми дізнаємося з тисячі. Звичайно ж, це Удо Діркшнайдер! І восени 2019 го він повертається в Україну зі свім гуртом UDO, щоб презентувати нову концертну програму. Музиканти готують обойму з пісень з нового альбому "Steelfactory", і самих бронебійних хітів з класичних пластинок.
 
"Ми приїжджаємо в підтримку нового альбому - він називається" Steelfactory ". В програму наших концертів увійдуть номери з нової платівки і інший творчий матеріал" UDO ". Ми постараємося зробити хорошу суміш з старого і нового", - сказав Діркшнайдер в ході прес-конференції , присвяченій гастрольному туру.
 
"Звичайно ж, старі пісні будуть. Сподіваюся, ми включимо в програму щось з альбому" Animal House", але справа в тому, що у нас в дискографії 16 альбомів і складати з них сет-лист - це просто якийсь кошмар . Ми постараємося включити най-най відомі ".
 
Цього разу шоу тевтонської хеві-метал-машини UDO побачать жителі 8-ми міст України.
 
Купуйте квитки завчасно, і до зустрічі на концерті!