Кармен-сюїта. Шехерезада
Тур закінчений
Дати туру цього виконавця:
26 листопада, 19:00
|
Дніпро | Дніпровський академічний театр опери та балету | ||
30 вересня, 19:00
|
Луцьк | Волинський театр ім. Т.Г. Шевченка | ||
1 жовтня, 19:00
|
Тернопіль | ПК "Березіль" | ||
9 жовтня, 19:00
|
Запоріжжя | ПК Дніпроспецсталь | ||
21 жовтня, 19:45
|
Харків | ХНАТОБ | ||
22 жовтня, 19:30
|
Полтава | Палац дозвілля "Листопад" | ||
28 жовтня, 19:00
|
Херсон | Херсонський театр ім. Миколи Куліша | ||
29 жовтня, 19:00
|
Миколаїв | Обласний Палац Культури | ||
30 жовтня, 19:00
|
Одеса | Одеський театр музичної комедії | ||
18 листопада, 19:00
|
Житомир | Житомирський театр ім. І. Кочерги | ||
19 листопада, 19:00
|
Кривий Ріг | Палац молоді і студентів КТУ | ||
21 листопада, 19:00
|
Суми | Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна |
Не пропустіть найгучнішу подію у світі балету! Катерина Кухар, Артур Гаспар та Олександр Стоянов в легендарному балеті «Кармен-сюїта. Шехерезада»! Інтригою цього вечора стане виступ одного з екс-солістів всесвітньо відомої групи «Kazaky» Артура Гаспара. Артур закінчив балетну академію А. Я. Ваганової за спеціальностю артист балету. У складі групи «Kazaky» співпрацював навіть з Мадонною, Dsquared2, Nicola Formichetti, потім успішно приймав участь у проекті «The Great Gatsby». Він станцює роль Ескаміліо в культовому балеті «Кармен-сюїта».
Партії Кармен і Хозе виконають світові зірки балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Їх запрошують танцювати на найкращі балетні сцени світу Парижу, Токіо, Шанхаю, Женеви, Риму, Мадриду, Мускату, Берліну тощо.
«Кармен-Сюїта» занурить вас у світ пристрастей. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.
Зміст новели Проспера Меріме, що розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один.
Біля витоків задуму балету по опері «Кармен» стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето і хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.
Катерина Кухар о балеті «Кармен-сюїта»: «Я дуже люблю спектакль Кармен-сюїта за його темперамент, музику Жоржа Бизе, хореографічний текст з гострою сучасною пластикою. І завжди цей спектакль танцюю з величезним задоволенням».
Шехеразада — балет на сюжет казки «Тисяча і одна ніч», якій оповідає про красномовство царівни Шехерезади, що звільнила від смерті молодих дружин Шахрияра. Балет поставив Михайло Фокін на музику симфонічної сюїти Миколи Римского-Корсакова «Шехеразада».