Кармен-сюїта. Шехерезада

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

26 листопада, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету  
30 вересня, 19:00
Луцьк Волинський театр ім. Т.Г. Шевченка  
1 жовтня, 19:00
Тернопіль ПК "Березіль"  
9 жовтня, 19:00
Запоріжжя ПК Дніпроспецсталь  
21 жовтня, 19:45
Харків ХНАТОБ  
22 жовтня, 19:30
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
28 жовтня, 19:00
Херсон Херсонський театр ім. Миколи Куліша  
29 жовтня, 19:00
Миколаїв Обласний Палац Культури  
30 жовтня, 19:00
Одеса Одеський театр музичної комедії  
18 листопада, 19:00
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги  
19 листопада, 19:00
Кривий Ріг Палац молоді і студентів КТУ  
21 листопада, 19:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна  
Про тур
Не пропустіть найгучнішу подію у світі балету! Катерина Кухар, Артур Гаспар та Олександр Стоянов в легендарному балеті «Кармен-сюїта. Шехерезада»! Інтригою цього вечора стане виступ одного з екс-солістів всесвітньо відомої групи «Kazaky» Артура Гаспара. Артур закінчив балетну академію А. Я. Ваганової за спеціальностю артист балету. У складі групи «Kazaky» співпрацював навіть з Мадонною, Dsquared2, Nicola Formichetti, потім успішно приймав участь у проекті «The Great Gatsby». Він станцює роль Ескаміліо в культовому балеті «Кармен-сюїта».
 
Партії Кармен і Хозе виконають світові зірки балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Їх запрошують танцювати на найкращі балетні сцени світу Парижу, Токіо, Шанхаю, Женеви, Риму, Мадриду, Мускату, Берліну тощо.
 
«Кармен-Сюїта» занурить вас у світ пристрастей. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.
 
Зміст новели Проспера Меріме, що розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один.
 
Біля витоків задуму балету по опері «Кармен» стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето і хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.
 
Катерина Кухар о балеті «Кармен-сюїта»: «Я дуже люблю спектакль Кармен-сюїта за його темперамент, музику Жоржа Бизе, хореографічний текст з гострою сучасною пластикою. І завжди цей спектакль танцюю з величезним задоволенням».
 
Шехеразада — балет на сюжет казки «Тисяча і одна ніч», якій оповідає про красномовство царівни Шехерезади, що звільнила від смерті молодих дружин Шахрияра. Балет поставив Михайло Фокін на музику симфонічної сюїти Миколи Римского-Корсакова «Шехеразада».