Антитіла

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

15 червня, 19:00
Полтава Стадіон "Ворскла"  
7 червня, 19:00
Харків Стадіон "Металіст"  
15 червня, 19:00
Полтава Стадіон "Ворскла"  
17 листопада, 19:00
Київ Палац спорту  
Про тур
HELLO: Антитіла анонсували перший стадіонний тур
 
«Антитіла» готували цю подію майже два роки. Відома українська поп-рок група зібралася в стадіонний тур «Hello», присвячений виходу нового альбому і десятиріччю групи. Анонсом важливої події музиканти поділилися на офіційних сторінках і в соціальних мережах. Вони опублікували відео, яке передає настрій майбутніх стадіонних концертів і підписали його:
 
«Перший стадіонний тур на підтримку нового альбому Hello!
 
Півтора року підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!
 
Пісні, які вже полюбили мільйони прихильників по всій країні і за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.
 
"Антитіла" заспівають разом з десятками тисяч близьких по духу людей. Вас чекає найбільша за всю історію групи розширена музична програма, під теплим літнім небом у супроводі яскравого шоу, в якій прозвучать кращі композиції попередніх альбомів. "ТДМЕ" і "Лови момент" будуть обов'язково. Також, вперше будуть виконані абсолютно нові пісні з нового альбому "Hello", в якому "Антитіла" притримують ще кілька потужних хітів ».
 
Перший концерт в рамках стадіонного туру «Hello» відбудеться 25 травня в 2019 році на Арена Львів. Також, група анонсувала концерти в Харкові 7/06, Полтаві 15/06 та Одесі 24/08 на День Незалежності України. Завершиться турів live-шоу 17 листопада в столиці в Палаці Спорту. В основі програми будуть музичні композиції з шостого альбому «Hello», який вийде в лютому наступного року, а також кращі хіти за весь час існування групи. Квитки вже у продажу.
 
Антитіла - більше ніж музика.
 
Слід зазначити, група «Антитіла» - одна з кращих сучасних груп України, популярність якої виходить далеко за межі країни. У 2017 році в рамках туру «Сонце» група за 101 день об'їздила чотири країни: Україну, Білорусь, США і Канаду і відіграла 46 офіційних концертів, 26 з яких припало на березень. Тур був відзначений Книгою Національного Реєстру Рекордів України в номінації «Найбільша кількість міст, в яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру».
 
У 2018 році "Антитіла» ставали володарями багатьох премій, серед яких: «Краща рок-група» за версією Національної премії Золота жар-птиця від телеканалу М2, «Краща музика» за версією хіт-параду «Червона рута» від «Русского Радио Україна ». «Антитіла» одні з перших представили Україну на масштабному фестивалі SXSW в США, в місті Остін, штат Техас. Ще раніше група представляла нашу країну на найпрестижнішому музичному фестивалі Європи SZIGET хедлайнерами MTV Headbangers Stage, який відбувся в Будапешті.
Питання? Відповідь!
+