ШАМПАНСЬКІ ОЧІ

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

12 лютого, 19:00
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія  
15 лютого, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
23 лютого, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
24 лютого, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
25 лютого, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
26 лютого, 19:00
Кременчук МПК  
27 лютого, 19:00
Кам'янське Палац культури «Хімік»  
9 березня, 19:00
Біла Церква ПК «Росава»  
10 березня, 19:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна  
2 квітня, 19:00
Вінниця Будинок офіцерів  
Про тур
Концертна програма «ШАМПАНСЬКІ ОЧІ». Суперпопулярні хіти Андрія Кузьменка знайшли нове звучання в концертній програмі «Шампанські очі». Естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Миколи Лисенка віртуозно виконує відомі пісні з репертуару Кузьми Скрябіна.
 
Вишукана оркестровка від відомого музичного продюсера Василя Ткача і талановитого аранжувальника Максима Абакумова, а також віртуозна гра потужної команди зіркових музикантів подарують вам справжнє естетичне свято.
 
Добре знайомі всім хіти Кузьми Скрябіна останнім часом ми дуже багато чуємо в ефірі фм-станцій. Цього разу вони звучатимуть вперше виключно голосами музичних інструментів оркестру. Адже, справжні почуття, іноді, важко передати словами.
 
Це нове прочитання пісень Кузьми Скрябіна має підкреслити, зокрема, композиторську цінність і досконалість його творів, його музичну енергетику.
 
Для тих, хто полюбляє стиль музики ліричних кінострічок 70х- 80х з П`єром Рішаром і Луї де Фюнесом, а також звучання естрадно-симфонічних оркестрів Джеймса Ласта і Поля Моріа,буде привід трохи поностальгувати і… приємно здивуватись). Але, як завжди, з нами залишаються легкість, і те космічне звучання, які так приваблюють в піснях Андрія.
 
Позитивні емоції, подібні на бризки шампанського, і спогади про море, обов'язково створять чудову атмосферу під час концерту! Андрій Кузьменко продовжує дарувати радість своїй чисельній аудиторії , а його музика живе і “бризкає шампанським в море”....
 
Концертна програма «ШАМПАНСЬКІ ОЧІ» - музика, яку можна слухати без слів...