У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дмитрий Комаров

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

20 жовтня, 12:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
21 жовтня, 17:00
Дніпро Шинник-Арттериторія  
Про тур

ДМИТРО КОМАРОВ. НОВА ПРОГРАМА: БРАЗИЛІЯ 2018

До Києва їде Рабиня Ізаура

Дмитро Комаров привезе в Україну з Бразилії рабиню Ізауру

Історичний візит - до нас вперше їде "рабиня Ізаура". Так, та сама, яку знає і пам'ятає кожен житель колишнього СРСР. Лучселія Сантос - саме вона зіграла головну роль в першій для радянських людей закордонної теленовели «Рабиня Ізаура» і змушувала плакати навіть чоловіків. Коли по телевізору починався серіал, життя завмирало: люди по-справжньому переживали за долю молодої рабині на бразильській фазенді. І ось Луселія Сантуш, суперзірка і легенда бразильського кіно, вперше їде на зустріч з українськими шанувальниками.

Після виходу серіалу на неї молилися мільйони глядачів у всьому світі! Коли транслювали серіал, в різних країнах відбувалося щось неймовірне. На Кубі, наприклад, таксисти під час показу серій не працювали. У Бразилії змінили час обіду, щоб встигнути подивитися Ізауру. В СРСР словом фазенда стали називати дачні ділянки.

Легендарна актриса об'їхала з творчими зустрічами десяяткі країн. Наприклад, тільки в Китаї була 26 разів. А ось на пострадянському просторі, де її любили і чекали найбільше, побувати не змогла.

Ми з гордістю повідомляємо вам, що перший, історичний візит відбудеться в Україні!

На запрошення Дмитра Комарова та програми «Світ навиворіт» Луселія прилітає до Києва і разом з Дмитром Комаровим і Олександром Дмитрієвим відвідає міста України. Ви будете першими, хто побачить живу легенду і почує з перших вуст її розповіді.

І саме унікальне. Вперше Дміттрій Комаров розкриє перші подробиці нової експедиції. Не пропустіть можливість першими дізнатися, як українці працювали в найнебезпечніших фавелах Бразилії, досліджували Амазонку, робили нові відкриття, ризикували життям і за традицією знімали те, що здавалося б неможливо зафіксувати на камеру.

Формат заходу: творча зустріч.

Виступ Дмитра Комарова та Олександра Дмитрієва - 2,5-3 години

Виступ спеціального гостя Луселії Сантош - 1,5 години

Автограф і-сесія Дмитра Комарова та спільні фото з усіма бажаючими на професійну камеру 3 години

Для всіх гостей творчої зустрічі - частування від наших партнерів