Сергій Бабкін - нова програма «Музасфера»
Тур закінчений
Дати туру цього виконавця:
12 лютого, 19:00
|
Луцьк | Розважальний центр «Промінь» | ||
23 листопада, 19:00
|
Кривий Ріг | Театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка | ||
3 грудня, 19:00
|
Суми | Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна | ||
20 січня, 19:00
|
Полтава | Палац дозвілля "Листопад" | ||
21 січня, 19:00
|
Кременчук | МПК | ||
22 січня, 19:00
|
Кропивницький | Кіровоградська обласна філармонія | ||
23 січня, 19:00
|
Черкаси | Палац культури "Дружба народів" | ||
10 лютого, 19:00
|
Житомир | Житомирський театр ім. І. Кочерги | ||
12 лютого, 19:00
|
Луцьк | Розважальний центр «Промінь» | ||
23 лютого, 19:00
|
Дніпро | ПК Машинобудівників |
Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур!
Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна - «Музасфера» - пошириться повсейУкраіне вже цієї осені!
Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».
У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». У трек-лист платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі идет» і ще 12 нових пісень, создающіхневероятную атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики і містики Бабкіна.
Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців і закінчиться в лютому 2019 року.За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.