LORDS OF THE SOUND

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

13 жовтня, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
14 жовтня, 19:00
Харків ХНАТОБ  
14 січня, 19:30
Одеса Одеський театр музичної комедії  

Новорічний настрій, дух Різдва, атмосфера любові і тепло сімейного кола огорнуть вас під святкові пісні і композиції у виконанні оркестру Lords of the Sound. "Лорди" подарують живе звучання європейських різдвяних хітів і саундтреків до найулюбленіших новорічних фільмів.

Давайте підтримаємо традицію європейців відвідувати різдвяні концерти, щоб наповнитися казковими моментами! Чудеса відбуваються з тими, хто вірить в них! Тому не відмовляйте собі в задоволенні хоча б на пару годин зануритися в музичне дійство Grand Christmas від Lords of the Sound, і заряд натхнення і духовної гармонії на весь наступний рік - забезпечений!

Незабутні атмосферу в передноворічний вечір будуть створювати оркестр Lords of the Sound і суперфіналісти вокальних талант-шоу Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко

Оркестр Lords of the Sound з кожним концертом закохує в себе все більшу кількість глядачів, формуючи аудиторію вірних фанатів. Відвідувачі називають їх "позитивним оркестром", відзначають неприкриту щирість і харизматичність як музикантів, так і диригента Віталія Саражинська. А їхні концерти наповнені шоу-складовими, гумором і теплим спілкуванням з глядачами.

Довірте свій вечір оркестру Lords of the Sound, приходьте з близькими людьми і відчуйте єднання між собою і музикою! Зіллємося разом з усією Європою в різдвяно-новорічному концерті

+ Питання FaQ Відповідь