KADNAY

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

16 вересня, 19:00
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»  
5 жовтня, 19:00
Одеса Міжнародний культурний центр "Уніон"  
6 жовтня, 19:00
Житомир Житомирський обласний телецентр  
26 жовтня, 19:00
Дніпро RIO Сlub  
26 жовтня, 19:00
Дніпро Шинник-Арттериторія  
Про тур
З початку повномасштабної війни гурт KADNAY активно займається волонтерською діяльністю та долучається до благодійних концертів та заходів в різних містах України. Разом з іншими українськими артистами KADNAY взяли участь у масштабному благодійному ТВ-марафоні #SaveUkraine, мета якого збір коштів на вирішення гуманітарних проблем, спричинених вторгненням РФ. 
 
Трохи згодом відіграли на концерті "Concert for UA" у Києві на підтримку фонду Art Save life, які збирали донати для виконання гуманітарної місії. У червні музиканти відіграли на благодійному арт-пікніку, який проводився на підтримку 207-го батальону мінометної батареї. У липні KADNAY відіграли свій сольний концерт, зібравши 40000 грн на потреби ЗСУ.
 
Також артисти дали благодійний концерт для військових (окремої бригади Президента України ім. Б. Хмельницького). У серпні, у Міжнародний день молоді, фронтмен гурту KADNAY Дмитро Каднай взяв участь у церемонії вручення нагород українським дітям в Маріїнському палаці, на якому був присутній і сам президент України Володимир Зеленський. 
 
Також музиканти доєдналась до великого концерту від порталу Muzvar, де збирали гроші на закупівлю генератора для першої окремої танкової сіверської бригади та талонів на пальне для волонтерів з "Camera catering". Наприкінці місяця артисти виступили у Чернівцях на заході "Viva Ukrainian Kids" на підтримку дітей, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів.  
 
У вересні KADNAY дали ще декілька благодійних концертів у Києві в Алхімік, де зібрали кошти на підтримку волонтерів Харкова, у Пеперс клабі, де зібрали кошти на допомогу ЗСУ, у Житомирі за підтримки благодійного фонду "Одна мета" та музичного ЗМІ Enthusiasts, кошти з якого були передані ЗСУ, а також на "Stand with Ukraine" charity event на підтримку Інституту травматології та оротопедії НАМН України, який займається лікування військових, що постраждали внаслідок російської агресії. 
 
Також неодноразово KADNAY виступали та доєднувались до різних акцій на підтримку дітей, яке перебувають на лікуванні у Охматдиті, а ще до акції "Обід без бід" від фонду Life Lovers UA, аби нагодовути наших дідусів та бабусь. 
 
Фронтемен гурту KADNAY Дмитро Каднай багаторазово брав участь у благодійних баскетбольних турнірах, серед яких "Грай заради Перемоги", кошти з якого пішли на закупівлю авто для 122 бригади ТРО та благодійний матч в Естонії, де було зібрано 1000000 гривень на відновлення спорткомплексу "Авангард", зруйнового під час війни ворожима ракетами.   
 
У жовтні артисти виступили на благодійному сімейному заході "Збережи дитинство", відіграли сольний концерт у Куренях, зібрані кошти з якого пішли на потреби ЗСУ, а ще відіграли у Львові на фестивалі "На медузі", де зібрані кошти також були передані ЗСУ. 
 
Також за останній час артисти презентували 4  нові роботи "Вірою. Правдою", "Станемо тишею" та "Відпусти", "Тобі".  3 з яких були створені саме під час війни. 3 червня  2023 року відіграли у Києві великий благодійний концерт "Теплий Live". На якому зібрали і передали у фонд імені Іллі Грабара 126 000 грн. Фонд створений матір'ю , дружиною та братом Іллі на його честь.
 
З початком повномасштабного вторгнення Ілля пішов захищати Батьківщину і поклав за неї життя. Під час проведення баскетбольного матчу у Києві " Баскетбол заради перемоги" вдалося зібрати 600 000 грн. на потреби ЗСУ. Дмитро Каднай  грав у одній із команд. Його ігрова майка також пішла з аукціону. 
 
На спільному благодійному концерті у Львівській області, с.Муроване вдалось зібрати майже пів мільйона гривень на закупівлю тепловізорів, турнікетів та дронів. На легандарному благодійному Кураж Базарі від команди KADNAY з продажів мерчу у банку Куражу відправилось 15 000 грн.