У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

HOMO SOVETICUS. Американська комедія & радянська трагедія

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

2 жовтня, 19:00
Полтава Театр ім. Гоголя  
5 жовтня, 19:00
Одеса Український театр ім. В. Василька  
4 листопада, 19:00
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги  
5 листопада, 19:00
Київ Культурний центр Freedom Hall  
Про тур

 

Театр «Ампулка» представляє виставу  «HOMO SOVETIСUS. Американська комедія & радянська трагедія» або «HS» за п'єсою Віктора Шендеровича «Потерпілий Гольдінер».
Продюсер Михайло Бондаренко запросив на постановку найбільш затребуваних і талановитих людей сучасного театру.  
 
Дуже смішну і, в той же час, ліричну  виставу  поставив кращий молодий режисер України - Максим Голенко (Вій 2.0, Афродизіак, Віталік, Кицюня та ін.).
Сценографія та костюми від Лесі Головач - це завжди знак якості! Незвичайні декорації, сценічні знахідки - фірмовий стиль цього художника.
Музику до вистави створили кумири молодого покоління – гурт SHKLO. Музиканти задіяні в епізодичних ролях і, крім того, на сцені тільки «жива музика» в їх виконанні!
Прекрасні артисти - Олександр Ярема (Вульф Гольдінер / Володимир Семенов) та Ольга Жуковцова (Джейн Уотсон / Женя Ровинська) змусять глядачів сміятися до сліз і плакати крізь сміх.
 
На Брайтоні проти власної волі сплелися долі емігрантів з Харкова - старого комуніста Вульфа Гольдінера і молодої вченої Джейн Уотсон. Від взаємного ворожого ставлення до взаємної симпатії і назад до неприязні, від спасенних бесід до готовності розірвати один одного ці абсолютно різні люди вибудовують свої відносини і змушені зустрічатися два рази в тиждень. Для чого?.............