Антитіла

Період туру: 27 вересня - 29 жовтня

Дати туру цього виконавця:

27 вересня, 19:00
Івано-Франківськ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка ціна: від 700 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 377
4 жовтня, 19:00
Тернопіль Подоляни Concert Hall ціна: 750 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 500
13 жовтня, 19:00
Рівне Міський будинок культури ціна: від 450 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 768
25 жовтня, 19:00
Кривий Ріг Палац молоді і студентів КТУ ціна: від 390 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1508
29 жовтня, 19:00
Дніпро Шинник-Арттериторія ціна: від 850 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 128
26 березня, 20:00
Харків Клуб "Корова"  
23 березня, 19:00
Харків ККЗ "Україна"  
28 березня, 19:00
Одеса Одеська обласна філармонія  
2 квітня, 19:00
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги  
Про тур

З 25 вересня до 16 листопада 2024 року гурт Антитіла запланував український тур, в межах якого виступить в 46 містах України! В більшості з цих міст музиканти не грали концерти понад 5 років. Основою програми туру стане трек-лист концерту в Київському Палаці спорту, який відбувся 14 лютого 2024 року. Звичайно, у кожному місті будуть свої неповторні моменти, адже креативний підхід та увага до слухача – завжди притаманні живим концертам гурту Антитіла. Отже, у тур музиканти везуть пісні з альбому MLNL, які серед українських міст наживо чув лише Київ, а також улюблені хіти прихильників гурту: «2Step», «Фортеця Бахмут», «TDME», «Вірила», «Лови момент», «LEGO», «Люди як кораблі», «Молоком», «Все красиво», «Будувуду», і звісно найсвіжіший хіт «Ти саме та». Цілком ймовірно, прозвучать абсолютно нові пісні, які вже у процесі створення та запису на студії.

«Ми ретельно готуємося до цього туру і вкладаємо в нього свої як творчі, так і матеріальні ресурси. Ми знаємо, що нас дуже чекають у кожному із заявлених міст і ми будемо намагатись адаптувати програму нашого live show у Палаці спорту до кожного залу, щоб люди отримали якісний концерт і відчули емоції та атмосферу, притаманну лише Антитілам. Це свої їдуть до своїх. Щоб підтримати одне одного, а також всіх наших на першій лінії оборони. Саме завдяки їм ми можемо приїжджати в міста з концертами. На жаль, поки триває війна ми не можемо зустрічатись на стадіонах. Але цей час обов’язково настане і ми віримо, що кожен, хто прийде на наш концерт, наближає його», – говорить фронтмен гурту Антитіла Тарас Тополя.

Важливою складовою кожного з концертів гурту є благодійна мета. Перед концертами туру БФ Антитіла проводитиме благодійні аукціони з унікальними лотами, кошти з яких підуть на закупівлю човнів для штурмових підрозділів ГУР.