У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

MGZAVREBI. Літній концерт

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

8 березня, 19:00
Харків ХНАТОБ  
10 березня, 19:00
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»  
14 серпня, 19:00
Харків Арт-завод "Механіка. Інша Земля"  
15 серпня, 20:00
Дніпро Літній зал, парк Шевченка  
Про тур
Mgzavrebi - найвідоміша група з Грузії, яку полюбили в Україні, і не закохатися в їхню музику просто неможливо! Якщо ви одного разу прийдете на їх концерт, то наступного разу обов'язково приведете своїх родичів і друзів. Та й самі Mgzavrebi - це близькі друзі, які знайомі з дитинства, коли вони співали разом в хорі у мами лідера групи, Гігі Дедаламазішвілі. Їх пісні сучасні, але сягають корінням в вікові традиції, тому вони такі теплі і зрозумілі кожному. А будь-який концерт групи перетворюється в свято, яке музиканти так легко і просто створюють тут і зараз, в будь-якому залі.
 
Співають Mgzavrebi в основному на грузинській, хоча є пісні і російською. Але їх музика вимагає, в першу чергу, сприйняття емоційного, не яке передбачає неодмінного знання мови. Тому кожен обов'язково зрозуміє то єдине важливе, що закладено в їхніх піснях. У цьому-то і полягає головний феномен Mgzavrebi - в майстерності причарувати зал і міцно обійняти своїх друзів-прихильників, яких з кожним концертом стає все більше і більше.
 
Вокаліст групи Гігі Дедаламазішвілі про майбутні концерти: «Через пандемії і закриття кордонів ми пропустили цілий рік нашої доброї традиції грати великі літні концерти на відкритому повітрі. Опенейри - це завжди особлива атмосфера. Ми неймовірно скучили за такими яскравими моментами! Цього разу ми підготуємо особливу велику річну програму (буде чимало запальних пісень), але головне, що ми знову зустрінемося. Знову будемо ми, будуть наші глядачі, небо над головою і, сподіваємося, хороша погода! Запрошуємо Вас!"
 
А ще в цьому році Mgzavrebi виповнюється 15 років. І наш річний ювілейний тур присвячений саме цій події!