У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

TVORCHI. Тур «Heart of Steel»

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

16 липня, 18:00
Луцьк Волинський театр ім. Т.Г. Шевченка  
18 липня, 18:00
Івано-Франківськ ККЗ Арена-центр  
20 липня, 18:00
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького  
22 липня, 19:00
Чернівці Чернівецька обласна філармонія ім. Гнатюка  
24 липня, 18:00
Чернігів Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка  
25 липня, 18:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
10 серпня, 18:00
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги  
11 серпня, 18:00
Тернопіль Театр ім. Шевченка  
15 серпня, 18:00
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського  
Про тур
TVORCHI їдуть у свій перший тур містами України Heart of Steel!
 
Всього місяць тому вони потужно представили Україну у Великій Британії на «Євробаченні», де заспівали про сталеві серця українців для 200 мільйонів телеглядачів, а сьогодні їдуть у свій перший тур містами України! TVORCHI називають головним відкриттям молодої української сцени, а їхні треки звучать як на масштабних фестивалях, так і на домашніх вечірках.
 
Кожен з чотирьох альбомів артистів займав перше місце головного музичного чарту України, а самі вони є володарями нагород «Гурт року», «Альбом року», «Концертне шоу року» за безпрецедентне шоу на Київському велотреку та інших. Номер TVORCHI на «Євробаченні» назвали найстильнішим на конкурсі цього року, а глядачі віддали їм почесне 4 місце серед усіх учасників шоу.
 
Артистам вдалося не тільки гідно представити країну, дати сотні інтерв’ю про війну в Україні усім світовим медіа, а й зібрати під час конкурсу більше 12 мільйонів гривень на купівлю інкубаторів, щоб серця недоношених малюків, які народжуються під час війни, билися. Виконання цієї місії TVORCHI планують продовжити у турі Україною.
 
Тур TVORCHI Heart of Steel - це подяка усім українцям за підтримку одне одного, сталеві волю і серця, за допомогою яких сьогодні кожен бореться на своєму місці. На концертах прозвучать усі хіти артистів, серед яких: «Не танцюю», «Believe», «Мова тіла», «Bonfire» та нові треки. Приходь насолодитися якісною українською музикою. Приходь на TVORCHI у своємі місті!