У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Жениха викликали, дівчата?»

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

26 лютого, 18:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії  
28 лютого, 18:00
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР  
Про тур
Дві самотні літні жінки, сестри: одна – колишня акторка, інша - все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть у надто просторій квартирі, де колись був галасливий театральний гуртожиток. Самі... І раптом старшій (актрисі) спадає на думку геніальне рішення!!! – Видати молодшу заміж.
 
І в рівномірному, зі схожими тихими днями життя щось починає відбуватися. Нареченого замовляють у шлюбній агенції, але спочатку приходить зовсім не наречений, а потім – одразу двоє наречених...
Однак ініціативу перехоплює інший претендент із явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого пані приймають за справжнього нареченого.
 
У результаті – закохані всі! І весь процес з'ясування стосунків супроводжується дотепними діалогами та комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними, насправді цілком реальні. У цій виставі в повітрі завжди витає можливість. Здавалося б, простягни руку – і схопиш мрію за хвіст, стягнеш з небес на землю – ось тобі й реальність.
 
І не так уже й багато для цього потрібно. Кульмінація вистави – у прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здавалося, ще трохи – і все порозуміється в цьому дурному житті. Але...