У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Оскар і Рожева Пані

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

28 жовтня, 19:00
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького  
29 жовтня, 19:00
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги  
31 жовтня, 19:00
Київ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка  
1 листопада, 19:00
Полтава Театр ім. Гоголя  
2 листопада, 19:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка  
3 листопада, 19:00
Запоріжжя Запорізький театр імені В. Г. Магара  
4 листопада, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету  
30 січня, 19:00
Київ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка  
2 квітня, 19:00
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського  
3 квітня, 19:00
Київ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка  
5 грудня, 19:00
Херсон Херсонський театр ім. Миколи Куліша  
Про тур
Знаменитий в усьому світі епістолярний роман сучасного французького класика Еріка-Еммануеля Шмітта ( "Оскар і Рожева Дама") про хвору дитину, який пише листи Богу на спасіння душі, свого часу розірвав серця Заходу. Десятки спектаклів в Європі, Канаді та Америці, фільми на всіх Континет. Цю ж вічну історію перечитують в Україні - з акцентом на наші колізії, на наших реальних дітей.
 
Вистава «Оскар і рожева пані» з Ірмою Вітовською в головній ролі і музикою «Океану Ельзи» - це історія невиліковно хворого хлопчика, який пише листи Богу. Постановка - благодійна. Творці вистави прагнуть привернути увагу до паліативної допомоги хворим, яких лікарі вже не в змозі врятувати.
 
Текст Шмітта тут адаптують не в моно-версії і в НЕ дуетному варіанті (як в деяких гучних постановках на Заході і в РФ). Тут, у нас, практично кожну сторінку Еріка-Еммануеля розкладають на різні голоси. Візуалізують унікальною анімацією Андрія Ярмоленко, зачіпають за душу піснями Святослава Вакарчука і оживляють практично кожен, навіть другорядний, образ.
Рожева Дама (народжена фантазією Шмітта) - посередниця між Богом і Людиною. Дама, бачачи муки хлопчика, пропонує йому захоплюючу гру: нехай не в порятунок, але в продовження - життя. Кожен день писати листи Богу. У Оскара вийшло всього 10 листів.
 
Він - десятирічний горобчик - втрачає власне життя, заповнюючи вселенську і особисту втрату - вірою, мрією, посланням Господа. І йому, бідному, вже не так боляче. Не так…
 
Дивовижний по гостроті відчуттів спектакль. Аншлаги в Києві, Одесі, Львові, Харкові - і на всіх виставах відкриті обличчя і сльози глядачів, які перероджуються разом з маленьким Оскаром і знаходять силу життя.