У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

МАШИНА ВРЕМЕНИ

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

20 листопада, 19:30
Одеса Одеська обласна філармонія  
22 листопада, 19:00
Львів Львівський оперний театр ім. С. Крушельницької  
24 листопада, 19:00
Харків ККЗ "Україна"  
28 листопада, 19:00
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
29 листопада, 19:00
Харків Палац Спорту  
5 грудня, 19:00
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
7 грудня, 19:00
Одеса Одеський театр музичної комедії  
7 листопада, 19:00
Харків Палац Спорту  
11 листопада, 19:30
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
Про тур
ЛИСТОПАД 2022. УКРАЇНСЬКИЙ ТУР «МАШИНЫ ВРЕМЕНИ»: 
 
КРАЩІ ПІСНІ ЗА 50 РОКІВ  і НОВА КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МЫ РЯДОМ» 
 
А перші українські гастролі «Машины» відбулися ще в далекому 1980-му! Змінювалися влада, країни і відносини між ними - але за сорок два роки не було перерви в концертах більше, ніж нинішня! Можете собі уявити, як ми скучили - і група, і її шанувальники?
Тим часом, у коронавірусну перерву музиканти часу даремно не гаяли. Вимушена пауза обернулася творчим вибухом, і за весну та літо самоізоляції-2020 був складений, аранжований і записаний новий альбом «Машины Времени», який отримав назву «В метре»! А нова платівка, природно, означає нове живе шоу… Але і не відміняє виконання на концерті хітів групи, які вже стали легендарними й культовими.
 
Отже, восени 2022 року «Машина Времени» представить українській публіці концертну програму «Мы рядом»: композиції з альбому, що вийшов минулої осені і, звичайно, вся класика і найбільш знакові пісні групи за 50 років, нові відео на екранах і незмінний фірмовий концертний драйв! Не кажучи вже про те, що до приїзду «машиністів» залишилося цілих півтора року – і, хто знає, що вони ще придумають за цей час? Чекаємо наповнених залів (будемо сподіватися, що всі обмеження на той час знімуть), хорового співу і танців під пісні, записані в нашій ДНК!
 
На сцені, як завжди - Андрій Макаревич (вокал, гітара, клавішні), Олександр Кутіков (вокал, бас-гітара), Валерій Єфремов (барабани) плюс Ігор Хомич (гітара), Олександр Льовочкін (клавішні, бек-вокал), Олександр Дітковський (труба, бек-вокал, тамбурин) і Кирило Іпатов (перкусія).