Інформація щодо обмеження масових заходів!

Машина времени

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

20 листопада, 19:30
Одеса Одеська обласна філармонія  
22 листопада, 19:00
Львів Львівський оперний театр ім. С. Крушельницької  
24 листопада, 19:00
Харків ККЗ "Україна"  
28 листопада, 19:00
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
29 листопада, 19:00
Харків Палац Спорту  
5 грудня, 19:00
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
7 грудня, 19:00
Одеса Одеський театр музичної комедії  
Про тур
ТУР «50 РОКІВ" МАШИНЕ ВРЕМЕНИ "» - В УКРАЇНІ!
 
Нам здається, що вони були завжди. Ми просто пам'ятаємо їх так само довго, як пам'ятаємо самих себе. Тому часом сприймаємо, як належне.
Але ж насправді це диво!
Чи багато ви знаєте гуртів, які існують п'ятдесят років? Люди не завжди стільки й живуть...
До того ж, це справжні п’ятдесят. Не той випадок, коли музиканти “сяяли” кілька років у 70-х, потім довгі роки знати один одного не знали, а на честь ювілею зустрілись, щоб “зрубати по-легкому” – ні! Всі ці п'ятдесят років пройшли в постійних концертах і записах.
До того ж, це творчі п’ятдесят. Не той випадок, коли, побачивши ім'я на афіші, люди перепитують "а що, вони ще живі?". Одного разу засяявши на Олімпі, гурт нікуди з нього не зникав. У 2014 році про них було не менше розмов, ніж в 1974 і 1984. У їхній концертній програмі пісні з 1976 поєднуються з піснями з 2016 – і публіка разом із гуртом співає їх. 
Це дійсно гурт, а не лідер та “статисти”. Вся трійка – Андрій Макаревич, Олександр Кутіков та Валерій Єфремов – не розлучаються вже сорок років. Разом з ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич (гітара), Олександр Льовочкін (клавішні, бек-вокал) і Олександр Дитковский (труба, тамбурин, бек-вокал). Але і більшість колишніх учасників – не випадкові фігури, що промайнули в історії колективу на рік-два, а повноправні співавтори легенди, яскраві особистості, які залишили по собі яскравий слід.
Так, це трохи схоже на мильну оперу, але історія не може будуватися навколо одного героя, в ній завжди поєднується декілька сюжетних ліній.
Це "Машина Времени".
І зараз в її історії починається нова частина.
Весь ювілейний рік проходить в гастрольному турі, найбільш амбітному в історії гурту. Пригадуються вісімдесяті, коли команда давала двісті концертів на рік. Або кінець дев'яностих з навколосвітніх туром на честь тридцятиріччя... Зараз планується дещо ще більш грандіозне. З концертами не тільки в Європі, а також із виступами на п'яти континентах. І вже зараз зрозуміло, що подорож триватиме до кінця 2020.
І, звичайно, особливе місце в турі займає Україна. "Машина" вперше приїхала сюди на початку 80-х – і з того часу, здається, не було і року, коли музиканти не виступали б тут. Всі разом, або з сольними проектами. Енергія української публіки, її любов та емоційна щедрість – це те, заради чого хочеться повертатись знову і знову! І в 2019 році гурт знову знайде, чим вас здивувати.
Українське крило ювілейного туру «Машины Времени» включає в себе ... концертів:
 
 
Зі сцени лунатимуть пісні всіх часів – з початку 70-х до нашого часу.
І ті, які прописані у нас в ДНК.
І ті, яких музиканти ще не написали, а ми ще не чули.
До зустрічі!
Питання? Відповідь!
+