Олександр Пономарьов та Михайло Хома "Україна переможе"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

14 червня, 19:00
Чернігів Обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка  
24 травня, 18:00
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету  
25 травня, 18:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
Про тур
Вперше – фантастичні Олександр Пономарьов та Михайло Хома з неймовірною новою програмою – "Україна переможе"!
 
ВПЕРШЕ витончені, талановиті Олександр Пономарьов та Михайло Хома вийдуть на сцену разом, щоб заспівати для вас улюблені дуети – змістовні, чуттєві, багатогранні! Вони – справжні артисти, які дивують своєю творчістю, відкриваючи в душі таємне та глибоке. Їх пісні витримали випробування часом, пісні, які люблять і співають до сіх пір...
 
Нова надихаюча програма Олександра та Михайла "Україна переможе" у супроводі гурту з живими музикантами, передасть Вам унікально-таємне, сумно-мрійливе, бездоганно-витончене поєднання голосу та таланту, яке нікого не залишить байдужим.
 
Олександр та Михайло не тримають таланту "при собі", адже немає для них вищого задоволення, ніж дарувати радість людям. Отже чекаємо на вас на концерті, наповненому музикою вищого гатунку, незабутньою атмосферою майстерності, своєрідністю, міркуваннями та вірою в краще. Феєричне поєднання звуку та світла, неймовірне виконання нових тавідомих хітів, фантастичні дуети та сюрпризи зігріюсь серце та надовго залишать цей вечір в пам’яті!