Дитяче інтерактивне шоу «Пригода Леді Баг та її друзів»

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

18 листопада, 16:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
21 листопада, 17:00
Полтава Академічний обласний музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя  
23 листопада, 17:00
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія  
Про тур

Дитяче інтерактивне шоу про супергероїв «Пригоди Леді Баг та її друзів». На Вас чекає інтерактивна вистава з неймовірними акробатичними трюками та захоплюючими спецефектами. Боротьба зі злими силами Фараона, дзеркальної людини та багатьма іншими лиходіями під впливом Бражника. Там, де є дружба та сміливість, зло завжди змушене відступати!

Будьте впевнені, ваші діти  затамувавши подих будуть спостерігати  за грандіозними пригодами Леді Баг та її друзів, а також брати в цьому активну участь! З давніх-давен протистояння добра та зла переростає у справжню боротьбу. В епоху чотирьох  планет, коли відчиняються ворота, у світ проникають прихильники зла, сподіваючись  його захопити. Так починається легендарна битва.

Кожні 12 тисяч років для захисту Всесвіту людство намагається зібрати чотири головні символи природи: воду, землю, вогонь та повітря. Цього разу непросте випробування  чекає звичайну школярку. В образі Леді Баг їй доведеться захистити увесь світ від атак суперлиходіїв. Будьте готові із завмиранням серця спостерігати за грандіозними пригодами Леді Бот і навіть брати в них участь!

Їй доведеться зіткнутися з Фараоном і давньою мумією, розтрощити Людину-скелю і оживити його кам'яне серце, підкорити силу вогню і здолати Бражника, битися з Дзеркальником і вибратися зі справжнього дзеркального лабіринту. Пліч-о-пліч з Леді Баг всі випробування проходитиме Гіпер Кіт. Вперед! Назустріч пригодам!

Їм доведеться не лише захистити від лиходіїв весь світ, а й приборкати північний вітер, обернувши його на вітер змін. Як упораються з цими випробуваннями наші герої? Чи вдасться їм обійти хитрощі лиходіїв? Чи зможуть вони захистити своїх друзів та весь світ?

На вас чекає інтерактивна вистава з приголомшливими фокусами та неймовірними акробатичними номерами.