У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Василь Попадюк

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

30 березня, 19:00
Львів Львівський оперний театр ім. С. Крушельницької  
5 квітня, 19:00
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги  
15 квітня, 18:00
Чернівці Чернівецький драмтеатр ім. О. Кобилянської  
17 квітня, 19:00
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького  
23 квітня, 19:00
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка  
26 квітня, 19:00
Вінниця Будинок офіцерів  
19 квітня, 18:00
Полтава Полтавська обласна філармонія  
22 квітня, 18:00
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)  
Про тур
Неймовірне віртуозне виконання Попадюка у поєднанні з фантастичною музикою Папа Дюк Бенду подарують найяскравіші емоції, заряд енергії, магічне звучання скрипки й грандіозну атмосферу від всесвітньо відомого музиканта. Не пропустіть можливості почути самому і дати послухати наживо своїм дітям справжню легенду! Ці спогади залишаться з вами назавжди. Музика Василя Попадюка не тільки вишукана і віртуозна, але й торкається найпотаємніших струн душі, наповнює радістю і світлою енергетикою.
 
Його концерти – це можливість зануритися в світ геніальної всепоглинаючої музики і навчити дітей вишуканому смаку. Талант музиканта обʼєднує поціновувачів world music, latino, gypsy і джазу з усіх континентів. В Іспанії Василя Попадюка називають «живим нервом», «маестро-скрипкою», в Америці «золотою скрипкою», а в Канаді «сучасним Паганіні». Ним захоплюється і пишається весь світ. В ювілейному альбомі вокаліста «Deep Purple» Ієна Гіллана також грає скрипка Попадюка! Музика Василя Попадюка торкнеться вашого серця, залишить по собі море емоцій та захоплення! 
 
Василь Попадюк грає на 15 музичних інструментах, а критики у багатьох країнах називають його геніальним музикантом. Підтвердженням є десятки перемог у конкурсах, серед яких – друге місце у шоу «Велика музична канадська мрія». Для прикладу, у конкурсі брали участь 15 тисяч конкурсантів. Василь Попадюк народився у Львові, виріс у Києві, але потім завдяки неймовірному таланту та фантастичній майстерності став світовою зіркою.
 
Василь вже більше 20 років живе в Канаді, активно гастролює, дає по 200 аншлагових концертів на рік на всіх континентах, прославляючи українську культуру на світовому рівні, щоб в кожній країні, в кожному куточку дізналися про українські традиції, почули наймелодійнішу українську музику. Від початку повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України, музикант використовує кожну можливість, щоб привернути увагу світового суспільства до України, підтримати земляків і зібрати кошти на допомогу їм. Не пропустіть! До зустрічі!