У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ДЖАМАЛА

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

18 листопада, 19:00
Харків ХНАТОБ  
14 лютого, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету  
15 лютого, 19:00
Харків ККЗ "Україна"  
18 листопада, 19:00
Луцьк Розважальний центр «Промінь»  
16 листопада, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
17 листопада, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету  
30 листопада, 19:00
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)  
Про тур
Перемога у міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля» у далекому 2009 році відкрила нове ім’я у музичному світі  – Jamala. Співачка та акторка кримсько-татарського походження працює у різних жанрах, серед яких джаз, поп, соул, фолк, поп та електро. А також приймає участь у оперних шоу та постановках.
 
Сьогодні в арсеналі співачки чотири довгограючих і один міні-альбом. Нова платівка «Крила» вийшла 12 жовтня 2018. На платівці представлені десять композицій на українській та англійській мовах. 1 лютого 2019-го відбувся офіційний реліз нового синглу Solo, написаний американськими авторами на чолі з мультиплатиновим продюсером  Брайаном Тоддом.
 
Одна з найвідоміших на даний час співачок України, переможниця «Євробачення – 2016» Джамала  восени представить нову програму «10». Найкращі композиції неперевершеної та неодинарної співачки з чарівним проникливим голосом, створені за 10 років творчості, лунатимуть у стінах концертних залів країни. Шанувальники почують улюблені хіти, серед яких дебютний сингл You’re Made Of Love, переможний «1944» та нові роботи виконавиці. Надихаючі  та зворушливі композиції Джамали під час грандіозного шоу супроводжуватимуться незвичайними візуальними ефектами.