У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Віримо"

Соц мережі:

Найближчий захід: Заходи не заплановані

Заходів у продажу: 0

Афіша
Про колектив
Театр "Віримо!" - авторський театр, який із театральної студії режисера і педагога Володимира Петренка. У трупі театру - його учні, в репертуарі - вистави самого Петренко і молодих режисерів, які виросли в театрі.
 
«Віримо!» - сміливий театр, свідомо відмовився тиражувати власні досягнення і удачі. Ми не використовуємо в нових постановках напрацьовані прийоми і накопичений досвід. У кожній новій роботі ми прагнемо до гармонійного злиття глибокого змісту і яскравою театральної форми. Кожен новий вистава - це пошук нової театральної мови, нового способу спілкування з глядачем.
 
«Віримо!» - репертуарний театр. Довго виношуючи кожну прем'єру, ми накопичили в своєму репертуарі 16 вистав для Великої і Малої сцени, здатних радувати глядача, не запобігаючи перед ним, і дивувати - НЕ епатіруя. Детальна інформація про репертуар на сторінці "Вистави".
 
«Віримо!» - не тільки назва театру. Це - наш статут і конституція. Ми віримо, що наші автори - генії; віримо, що нам під силу будь-які творчі завдання; віримо, що наші глядачі шукають в театрі серйозної розмови. Ми віримо, що зі сцени потрібно так розповідати і тільки такі історії, які роблять людину сильнішою і світліше.