У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Повернення

УМОВИ І ПРАВИЛА ЗДІЙСНЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА КВИТКИ, ПРИДБАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ «СИСТЕМА ОН-ЛАЙН ПРОДАЖУ «INTERNET-BILET» *

 


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Даний розділ складений відповідно до умов публічної оферти (доступна за посиланням - https://internet-bilet.ua/dogovor-oferta.html ) і вимогам Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 (доступна за посиланням на сайт Верховної Ради України - http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0483-99 ).

Відповідно до Розділу Х, з вищевказаної Інструкції, відвідувачі (глядачі, слухачі) мають право на повернення грошових коштів за придбані квитки тільки в разі скасування, перенесення або заміни заходу, на який квитки були придбані. Повернення вартості квитків проводиться Організаторами заходу.

Поверненню можуть не підлягати квитки на події, на які внеслися зміни, у випадках форс-мажорних обставин, які визначені п.2 ст. 141 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» (доступна за посыланням - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/671/97-%D0%92%D0%A0)

У разі, якщо Організатор заходу уповноважив на повернення грошових коштів Агента квитків, то повернення коштів здійснюється відповідно до правил зазначених у даному розділі на події, які були скасовані або перенесені. А також відповідно до п.8.2, наведеним з умов публічної оферти (доступна за посиланням - https://internet-bilet.ua/dogovor-oferta.html), повернення вартості «Сервісних послуг» та «Сервісного збору» «Агентом по реалізації квитків» не проводиться, так само, як не підлягає поверненню вартість доставки бланків «Електронних квитків», якщо послуга доставки була додатково замовлена і належно виконана кур'єрською службою.


ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ*

* Дані умови поширюються ТІЛЬКИ на скасовані або перенесені події (у разі, якщо на повернення коштів організатор заходу уповноважив Інтернет-Білет).

 

Повернення електронних квитків:

Для повернення коштів на картку, з якої були придбані квитки - надішліть, будь ласка, лист на пошту [email protected] (заявки розглядаються тільки на події, що скасувалися/перенеслися) з темою "Вказати назву заходу", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення (обов'язково), номер карти, з якою проводилася оплата замовлення і ПІБ власника карти (повернення здійснюється до 12 робочих днів).

Для повернення на іншу картку (або якщо замовлення було сплачено квитанцією / доставлено Новою поштою) - надішліть, будь ласка, лист на пошту [email protected] (заявки розглядаються тільки на події, що скасувалися/перенеслися) з темою "Запит на шаблон", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення (повернення здійснюється до 15 робочих днів за заявою, із зазначенням паспортних даних).

Повернення фізичних (придбаних у касах або за допомогою доставки) квитків можна здійснити:

  • м. Харків - вул. Пушкінська, 2А ТРЦ «Нікольський» (вхід зі сторони метро, мінус перший поверх біля ескалатору), пн-нд: 10:00-22:00;
  • м. Дніпро - пр. Дмитра Яворницького, 54 (ТЦ "Україна"), пн-пт: 10:00-19:00;
  • в інших містах - за місцем придбання.
* При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код