Повернення

УМОВИ І ПРАВИЛА ЗДІЙСНЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА КВИТКИ, ЯКІ ПРИДБАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ «СИСТЕМА ОН-ЛАЙН ПРОДАЖУ« INTERNET-BILET »

Даний розділ складений відповідно до умов публічної оферти (доступна за посиланням - https://internet-bilet.ua/dogovor-oferta.html ) і вимогам із Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 (доступна за посиланням на сайт Верховної Ради України - http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0483-99).

Відповідно до Розділу Х, із вищевказаної Інструкції, відвідувачі (глядачі, слухачі) мають право на повернення грошових коштів за придбані квитки тільки в разі скасування, перенесення або зміни заходу, на яке квитки були придбані. Повернення вартості квитків проводиться Організаторами заходу.

У разі, якщо Організатор заходу уповноважив на повернення грошових коштів Агента квитків, то повернення коштів здійснюється відповідно до правил зазначених у даному розділі при виборі події зі списку подій, які були скасовані або перенесені. А також відповідно до п.8.2, наведеного з умов публічної оферти (доступна за посиланням - https://internet-bilet.ua/dogovor-oferta.html), повернення вартості «Сервісних послуг» та «Сервісного збору» «Агентом по реалізації квитків »не проводиться, так само, як не підлягає поверненню вартість доставки бланків «Електронних квитків», якщо послуга доставки була додатково замовлена і належно виконана кур'єрською службою.

Щоб пройти процедуру повернення коштів, Вам необхідно вибрати назву заходу з наданого нами списку та ознайомитися з правилами повернення коштів.

Дякуємо, що довіряєте нам!

Питання? Відповідь!
+