Повернення

УМОВИ І ПРАВИЛА ЗДІЙСНЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА КВИТКИ, ПРИДБАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ «СИСТЕМА ОН-ЛАЙН ПРОДАЖУ «INTERNET-BILET» *

 


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Даний розділ складений відповідно до умов публічної оферти (доступна за посиланням - https://internet-bilet.ua/dogovor-oferta.html ) і вимогам Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 (доступна за посиланням на сайт Верховної Ради України - http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0483-99 ).

Відповідно до Розділу Х, з вищевказаної Інструкції, відвідувачі (глядачі, слухачі) мають право на повернення грошових коштів за придбані квитки тільки в разі скасування, перенесення або заміни заходу, на який квитки були придбані. Повернення вартості квитків проводиться Організаторами заходу.

Поверненню можуть не підлягати квитки на події, на які внеслися зміни, у випадках форс-мажорних обставин, які визначені п.2 ст. 141 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» (доступна за посыланням - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/671/97-%D0%92%D0%A0)

У разі, якщо Організатор заходу уповноважив на повернення грошових коштів Агента квитків, то повернення коштів здійснюється відповідно до правил зазначених у даному розділі на події, які були скасовані або перенесені. А також відповідно до п.8.2, наведеним з умов публічної оферти (доступна за посиланням - https://internet-bilet.ua/dogovor-oferta.html), повернення вартості «Сервісних послуг» та «Сервісного збору» «Агентом по реалізації квитків »не проводиться, так само, як не підлягає поверненню вартість доставки бланків« Електронних квитків », якщо послуга доставки була додатково замовлена і належно виконана кур'єрською службою.


ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ*

* Дані умови поширюються ТІЛЬКИ на скасовані або перенесені події (у разі, якщо на повернення коштів організатор заходу уповноважив Інтернет-Білет).

 

Повернення електронних квитків:

Для повернення коштів на картку, з якої були придбані квитки - надішліть, будь ласка, лист на пошту [email protected] (заявки розглядаються тільки на події, що скасувалися/перенеслися) з темою "Вказати назву заходу", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення (обов'язково), номер карти, з якою проводилася оплата замовлення і ПІБ власника карти (повернення здійснюється до 12 робочих днів).

Для повернення на іншу картку (або якщо замовлення було сплачено квитанцією / доставлено Новою поштою) - надішліть, будь ласка, лист на пошту [email protected] (заявки розглядаються тільки на події, що скасувалися/перенеслися) з темою "Запит на шаблон", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення (повернення здійснюється до 15 робочих днів за заявой, із зазначенням паспортних даних).

Повернення фізичних (придбаних у касах або за допомогою доставки) квитків можна здійснити:

  • м. Харків - вул. Пушкінська, 2А ТРЦ «Нікольський» (вхід зі сторони метро, мінус перший поверх біля ескалатору), пн-нд: 10:00-22:00;
  • м. Дніпро - пр. Дмитра Яворницького, 54 (ТЦ "Україна"), пн-пт: 10:00-19:00;
  • в інших містах - за місцем придбання.
* При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код

 

 

 

Питання? Відповідь!
+