Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Харківський молодіжний театр "Мадригал"

Соц мережі:

Найближчий захід: Театр Мадригал. "Дон Жуан"

Заходів у продажу: 4

Найближча дата заходу: 22.01.2022

Афіша
 • Театр Мадригал. "Дон Жуан"
  Харків КЗК "Харківський муніципальний культурний центр"
  від 190 грн Залишилось квитків: 363 Купити квитки
  22 січня, 18:00
 • Театр Мадригал. "Біла чаклунка Ледінелла"
  Харків КЗК "Харківський муніципальний культурний центр"
  від 90 грн Залишилось квитків: 300 Купити квитки
  23 січня, 11:00
 • Театр Мадригал "Король та блазень"
  Харків КЗК "Харківський муніципальний культурний центр"
  від 190 грн Залишилось квитків: 519 Купити квитки
  29 січня, 18:00
 • Театр Мадригал. "Пригоди Еллі у Смарагдовому місті"
  Харків КЗК "Харківський муніципальний культурний центр"
  від 90 грн Залишилось квитків: 209 Купити квитки
  30 січня, 11:00
Про колектив
Професійне творче об'єднання.
 
З 1999р. «Мадригал» отримав статус професійного недержавного театру. До складу колективу входять професіонали з великим досвідом роботи і творча молодь, успішно робить перші кроки в мистецтві.
 
Під керівництвом художнього керівника театру Олексія Олексійовича Настаченко - працює творча «режисерська лабораторія», що включає в себе професіоналів різної спрямованості - режисерів масових видовищ, режисерів драми і мюзиклів, педагогів з вокалу, хореографії, акторської майстерності. Це дає можливість успішно працювати в різних напрямках.
 
Основний вид діяльності - це репертуарний театр.
 
4 грудня 1976 року на вулиці Халтуріна, 42 почався творчий шлях театру "Мадригал". Саме ця дата традиційно вважається днем народження театру. Тоді керівником театру був молодий і енергійний Володимир Какурін. Талант і віра в себе, енергія і завзяття молодих акторів зробили свою справу.
 
У 1986 році театр змінив своє місце розташування. Завод "ФЕД" широко відчинив молодому театру двері свого ДК, який з тих пір став для "Мадригал" рідною домівкою. Адреса театру: Сумська, 132 - відомий і до цього дня.
 
З осені 2017 року, вистави театру "Мадригал" так само можна побачити за адресою вул. Плеханівська, 77 "Харківський муніципальний культурний центр" (кол. ДК Металіст)
 
В цьому ж році театр очолив Олексій Настаченко - актор того самого, першого складу театру. Молодий дух і запал, злободенність та актуальність постановок, щирість гри - все це давно вже стало візитною карткою "Мадригал". І саме це продовжує залучати в театр, поряд з вірними прихильниками, все нових глядачів. Вистави за ці роки були неодноразово відзначені нагородами різних фестивалів.
 
Молодіжний театр «Мадригал» давно і професійно займається створенням заходів під ключ різного масштабу. Починаючи від бюджетних банкетів і закінчуючи святами загальноміського масштабу, таких як День Випускника на площі Свободи, Посвячення в студенти на площі Свободи, Відкриття малих олімпійських ігор в палаці спорту, Масляні гуляння, Етнофестиваль Печенізьке поле і багато інших.
 
       
Питання? Відповідь!
+