Comfort beach-club «пляжники»

13-а станція Великого Фонтану

«ПляЖник» вперше прийшов на берег Чорного моря в червні 2010 року. З тих пір справжнє літо в Одесі починається тільки з відкриттям «пляжНика».

Дух життєлюбства і доброзичливості, затишна камерність і відсутність шаблонів з розряду «віп-еліт-лакшери» в поєднанні з високим рівнем сервісу створюють ту особливу атмосферу, яка стала візитною карткою «пляжники».

«ПляжНик» поєднує в собі пляж, ресторан і нічний клуб.

Для ледачого денного пляжного відпочинку «пляжНик» пропонує 80 комфортабельних шезлонгів, парасольки для захисту від сонця, індивідуальні столики на пляжі, душі, роздягальні, відокремлені ложі з величезними м'якими ліжками для засмаги. Ідеально чистий пляж - особлива гордість «пляжники». Ресторан «пляжники» пригощає гостей стравами європейської, одеської та японської кухні. Для маленьких пляжників і пляжниця розроблено спеціальне дитяче меню. А фірмові лимонади пляжників в запітнілих глечиках в літню спеку - це «щось з чимось!», Як кажуть у нас в Одесі.

У «пляжНику» завжди звучить музика. Приємний денний лаундж змінюється нічними концертами непопсових зірок живий і електронної музики. При виборі артистів пляжників робить ставку на хороший музичний смак і високу якість звучання. Ashley Slater, Louie Austen, Matt Bianko, The Lost Fingers, Tape Five, Swing Republick, Montefiori Cocktail, Shantel, Віра Полозкова, Олексій Кортнєв, «Квартет І», Juke Box Trio, «Діти Фіделя», Pianoboy, Сергій Бабкін - ось далеко не повний список зірок, що сяяли на сцені «пляжНикА». «Пляжник» прагне відкривати своїм друзям і нові імена, запрошуючи молодих талановитих артистів зі свіжими цікавими творчими проектами.

Той, хто хоч раз потрапив в «пляжники», назавжди стає частиною дружної і веселої компанії Пляжників і пляжниця! Тут панує атмосфера комфорту, радості і любові до задоволень життя! Тут зав'язуються добрі знайомства на довгі роки! Тут народжуються найкращі спогади про відпочинок у літній Одесі!

Тут все, як ми з вами любимо!


Минулі події