Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Будинок культури НТТУ (КПІ)

Київ, пр. Перемоги, 37
Центр культури і мистецтв є складовою частиною державної культурно-освітньої системи України. Багато хто вибирає саме це місце в Києві для проведення рок-заходів. «Служба безпеки КПІ» завжди відмінно справляється з організацією порядку на концертах. Містке приміщення, хороша «рідна» акустика і світло спрощують і роблять якісними проведені заходи. Кількість місць в залі - 1640.
Студентське містечко першого технічного ВНЗ царської Росії і найбільшого ВНЗ СРСР набув свого нинішнього вигляду в період з 1960 по 1980 рр., Багато в чому завдяки самим студентам і викладачам Київського політеху. Починаючи з 60-го, за студентами кожного факультету була закріплена споруда відповідного корпуси та гуртожитки. Під керівництвом майстрів-будівельників студенти всіх факультетів фактично самі будували собі житло і місце майбутніх занять. Крім того, за такою ж схемою доглядали і за ділянкою парку, асфальтували дороги, брали участь в закладенні Площі знань, будівництві Науково-технічної бібліотеки. І саме в цей період з'явився Палац Культури КПІ, який згодом став одним з провідних концертних залів столиці.
 
За місткості ДК займає четверте місце в місті і знаходиться недалеко від станції метро - що важливо для публіки. Особливо зал популярний серед молоді. Великі мармурові холи, гримерки, 2 конференц-зали, хороший стан залу для глядачів привертають орендарів. Крім концертів і фестивалів міського масштабу в Центрі Культури НТТУ як і раніше проходять дні факультетів, КВК, конференції та інші вузівські заходи.

Поточні події

Lords of the Sound. Grand Christmas
3 січня, 19:30
ціна: від 340 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1005
Nazareth
5 квітня, 19:00
ціна: від 350 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1347
Театр кішок Куклачова - Я клоун Дмитро Куклачов
11 червня, 12:00
ціна: від 99 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1208
Театр кішок Куклачова - Я клоун Дмитро Куклачов
11 червня, 15:00
ціна: від 99 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1248
Театр кішок Куклачова - Я клоун Дмитро Куклачов
12 червня, 11:00
ціна: від 99 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1286
Театр кішок Куклачова - Я клоун Дмитро Куклачов
12 червня, 14:00
ціна: від 99 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1195

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма