Арт-завод МЕХАНІКА. Інакша земля

м. Харків, ул. Плеханівська, 126
Арт-завод "Механіка" Інакша Земля - це креативний простір в Харкові, розташований в цехах колишнього паровозобудівного заводу кінця XIX століття (20 000 м2).
 
Мета проекту - створити єдине місце для втілення творчості і незвичайних ідей, що об'єднує молодих і талановитих людей. Тут знайдеться місце для художників, фотографів, театралів, музикантів, скульпторів, дизайнерів режисерів, спортсменів і діячів мистецтва. А заводський антураж, індустріально-лофтовий стиль інтер'єру, загадкові механічні скульптури і технологічні елементи будуть сприяти творчому настрою і генерації нових ідей. Ми прагнемо створити для харків'ян єдине місце з комфортними умовами та широким спектром можливостей для творчості, втілення найсміливіших і незвичайних ідей, масштабних проектів, розвитку і росту креативних індустрій в Україні.
 
Завод розділений на 5 ліній (колишні заводські цехи - павільйони): 1 лінія - "Паркова Зона", 2 лінія - "Атріум", 3 лінія - "Рух-Маш", 4 лінія - "Студії" і нульова лінія "Двір".
 
"Механіка" - це, перш за все, велика багатофункціональний культурно-творчий майданчик, парк, концертний майданчик, виставковий центр, інкубатор креативних індустрій, центр сучасного мистецтва. Місце для відпочинку, розваг, проведення нестандартних приватних і публічних подій в атмосфері заводського антуражу і духу забутих часів.
 
У нас проходять різного роду події: концерти, фествіалі, ярмарки, виставки, вечірки, чемпіонати, спортивні змагання і турніри, закриті приватні заходи, сімейні заходи (слідкуйте за афішами). 99% заходів проходять на Механіці організовуються силами молодих творчих умів на умовах оренди.
 
 
Команда Механіки відкрита до пропозицій і готова вислухати ідеї щодо проведення на арт-заводі цікавого заходу.
З настанням теплого сезону у нас працює велика ПАРКОВАЯ ЗОНА - ідеальне місце для відпочинку під відкритим небом і гастрономічних подій.
 
У нас знімають музичні кліпи і створюють лукбуки; проводять фотоссессия, презентації та майстер-класи; збираються в тісному колі для творчих зустрічей і святкувань.
 
У той же час у нас живуть творчі РЕЗИДЕНТИ.
Деякі з резидентів пропонують розважальні послуги: картинг, квест-кімната, ігровий відео-центр, кулінарні майстер-класи, прокат святкових костюмів і реквізиту, зал пляжного волейболу.
 
Решта резиденти надають послуги з навчання креативним професіям: танцювальна студія, вокальна, акторської майстерності, барабанна, студія звукозапису.
 
Є творчі майстерні (які не піддаються навчанню): художнє зварювання, льодова фабрика, декораторські, швейна майстерня в тому числі з виготовлення незвичайних косплейних костюмів.
 
Ще є: фотостудія, кава-бар.
Очікують свого відкриття: школа кави, школа Барбера, суші-бар, б'юті студія.
 
Арт-завод "МЕХАНІКА" - генератор твоєї творчості!

Поточні події

ЛУНА
8 березня, 19:00
ціна: від 400 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 142
TOMMY CASH
24 березня, 19:00
ціна: 550 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 70
ЛЯПИС 98
4 квітня, 20:00
ціна: від 450 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 193
Фестиваль «Арена Парк» «Family Weekend»
13 квітня, 11:00
ціна: від 90 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 99
Фестиваль «Арена Парк» «Family Weekend»
14 квітня, 11:00
ціна: від 90 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 98
Beissoul & Einius
18 травня, 20:00
ціна: 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 38
RAP.UA AWARDS 2019
15 червня, 19:00
ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 299

Минулі події

Питання? Відповідь!
+