Наші каси
Каси в місті
У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

D'lux

м. Київ, вул. Грушевського, 3
DLux - це історичне місце розкішного відпочинку в серці столиці. З 1939 року тут зосереджено увагу любителів нетривіального дозвілля, приємних знайомств і невимушеної атмосфери в колі близьких друзів. Ми пишаємося своєю історією і прагнемо радувати всіх, хто вважає за краще багатогранний відпочинок, цінує високу кухню і гідний сервіс.
 
Запальний ритм нічного клубу DLux здатний вже з перших секунд налаштувати кожного на ритм гарного настрою і надихнути на найсміливіші розваги. Шанувальників світського життя чекають незабутні вечірки, концерти, модні покази і кращі заходи VIP рівня.
 
Інтимна і розмірене атмосфера лаунж-бару DLux - ідеальне місце для усамітнення з близькою людиною, приємної вечері, важливої зустрічі або легкої pre-party.
 
Розкішний інтер'єр і комфорт караоке-залу налаштує вас на потрібну хвилю. Величезна кількість плазм, найсучасніша караоке-установка, професійні бек-вокалістки, а також ультрасучасний каталог пісень допоможуть вам відмінно провести час і відчути себе зіркою!
 
Все літо вечорами на D'Lux Summer Terrace вечірки з кращими DJ і музикантами.
 
Розважальний комплекс DLux як ніхто інший перевершить найсміливіші очікування. Повірте, нам є чим вас здивувати. Розділіть кращі моменти свого життя з DLux!

Минулі події