У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Харківська хореографічна школа

м Харків, 61072, вул. Єсеніна, 8-Б
В даний час саме м. Харків стає центром, що об'єднує провідних фахівців в області інноваційних технологій естетичного освіти. Одним з яскравих прикладів є Харківська хореографічна школа і єдиний в Україні Дитячий балетний театр.
 
Харківській хореографічній школі 50 років.
 
Ця чудова школа давно заслужила любов і повагу харків'ян. Єдину в нашому місті і одну з небагатьох в Україні її знають далеко за межами країни. За 50 років в хореографічній школі створений дивовижний світ, в якому Його Величність Мистецтво відкривається дітям у всій його багатогранності. Класична, народна, сучасна хореографія, музика, історія мистецтв, музична література, образотворче мистецтво, хор, майстерність актора, вокал, фортепіано - ось дорогоцінні дари Аполлона, красу яких відкривають високі професіонали своєї справи, педагоги школи. Останнім часом введені експериментальний курси: основи міфології, історія світових релігій, астрологія і космологія - в рамках предмета «Етика».
 
Багато десятиліть працюють в школі педагоги класичного танцю Т.М.Іваннікова, Г.М.Серебрякова, Т.П.Чепалова, Т.С.Старікова, роблячи все можливе для збереження традицій класичного балету, відомий в Харкові талановитий педагог - постановник Е. П.Соловьева, досвідчений викладач гімнастики М.О.Жук.
 
Радують своїми професійними досягненнями і більш молоді педагоги: Е.ЕАнанян, Т.А.Черкасова, Н.Е.Костюченко, М.Ф.Атабалова, А.С.Удалов і ін. Не можна не відзначити величезний творчий внесок в діяльність школи педагогів - музикантів М.П.Худяковой, Н.В.Удаловой, Л.Н.Кардашовой, В.С.Трушіной і ін.
 
У цій школі дивовижні діти, подібно до своїх вчителям. Беззавітно закохані в балет, вони готові цілі дні проводити в репетиційній залі. Професіонали відзначають, що рівень майстерності вихованців школи в останні роки зріс надзвичайно. Багато з них - лауреати і дипломанти національних і міжнародних конкурсів, таких як «Юність балету» (Київ), «Фуете Артека» (МДЦ Артек), «Одеські перлинки», «Галицька Терпсихора» (Львів), «Арабеск» (Перм) , «Танець без кордонів» (Київ), «Кришталева туфелька» (Харків) та ін.
 
Чудово, що є в нашому місті дивовижний добрий будинок, де дорослих і дітей об'єднує віра в прекрасне! Нехай же ніколи не згасне в ньому вогонь творчості!