Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Клуб ZIMA Project

м. Запорожжя, пр-т Маяковського 11
Zima projeсt - це альтернатива багатьом закладам формату Club & Karaoke. Вдало зонований простір клубу дозволяє розміщувати до 400 чол. в залі, з якого відкривається вид на сцену повністю пристосовану для проведення клубних шоу і виступів артистів.
 
Комфортно і незвично облаштовано простір клубу:
Атріум оформлений інсталяцією з римських колон в центрі яких висить величезна куля, а на стінах висять картини написані в стилі абстракції і сюрреалізму
1. Караоке зал оснащений 2-ма величезними екранами, італійської акустикою, великими кабінками з м'яких меблів, сценічним освітленням і декоративними люстрами.
2. Затишний тацпол на території якого розташований єдиний в місті молекулярний бар
2. 10ти метрова барна стійка для всіх любителів коктейлів від класики до екстриму
3. М'які дивани та крісла з величезними торшерами, і видом на танцпол, сцену і величезний проекційний екран.
3. Окрема кімната з м'якими меблями і TV панеллю, в якій можна спокійно спілкуватися залишаючись при цьому в динаміці настрою закладу.
4. Скляний зал - місце для людей, які люблять дозвілля менш гучного формату, м'які крісла, приглушене світло і огляд всього клубу в той момент коли Ви не на виду.
5. Інсталяція з підвісного столу і трамвайних крісел з декоративним помостом і білими декоративними каменями не залишить байдужим навіть бувалого-види відвідувача.
6. Окрема кімната формату "do not disturb" ізольована від зайвих очей в якій можна вільно відпочивати компанією з 8 чол.
Zima project - з нами жарко!

Минулі події

Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram