У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Нічний клуб "Dialog"

м Суми, вул. Харківська 30. (050) 464-94-54

Кожен раз, рік за роком, яскраві враження і нестандартні нотні гармонії відчуттів розкривають історію, сенс якої народжується не зі слів, а з стилю, солідності і переплетення музики.

Для володарів вишуканого смаку, Нічний Клуб «ДІАЛОГ» відкриває свої обійми в стилі і філософії статусного відпочинку!

Легендарний нічний клуб міста Суми, що прикрашав нічне життя 90х і став для багатьох місцем улюблених вражень від відпочинку особливої якості. Після тривалого очікування, клуб відновив своє життя в оновленому вигляді, при цьому зберігши візерунки комфортного відпочинку, які притягують свіжі погляди.

Сьогодні «ДІАЛОГ» - це респектабельний клуб, який відкриває відразу всі межі легальних задоволень: гастрономічного, естетичного, задоволення від музики, самовираження, спілкування і здобуття свободи в стандартах ТОР відпочинку. Локація клубу це складові невипадкового і неповторного вічного свята, це розкіш фарб і відтінків, де Ваше життя має безмірну кількість функцій емоційної естетики, світовідчуття і збагачення на рівні почуттів! Це СВІТ без кордонів, на найвищих шпильках, світ красивих і успішних, яскравих і модних, світ обраних стереотипів в проявах запаморочливого шоу, вечірок, найстильнішою і популярної музики.

Тільки естетам і цінителям витонченості, якості життя і самих себе, Нічний Клуб "ДІАЛОГ» - це надійний орієнтир, без уяви, а з фантазіями вийти за межі власного Я!


Минулі події