Premier Palace Hotel. Софіївський Гранд хол.

бул. Т.Шевченка 5-7 / 29
Ви перебуваєте в готелі «Прем'єр Палас» - в самому серці Києва, міста із захоплюючою дух історією і не менш захоплюючими можливостями для бізнесу та дозвілля. Це місце кипить творчою енергією і діловою активністю, тут розташовані офіси більшості найбільших українських корпорацій і представництва провідних світових компаній. Тут переплелися воєдино традиції і сучасність.
 
Готель зручно розташований - на перетині вулиці Пушкінської та бульвару Тараса Шевченка, що значно полегшує логістику і доступ гостей. Крім того, «Прем'єр Палас» має власний просторим двоповерховим паркінгом, що особливо важливо в переповненому транспортом мегаполісі і вигідно виділяє його на тлі інших готелів.
 
Цілий поверх готелю з залами, що вміщають до 450 осіб, відданий для проведення бізнес-заходів будь-якого масштабу і складності на найвищому рівні. Конференц-зали та кімнати об'єднані просторим фойє, відповідним для проведення кава-брейків та коктейлів. Для зручності гостей на поверсі також знаходиться сучасний бізнес-центр.