Театр "Мадригал"

Харків, вул. Сумська 132. ДК заводу ФЕД
З 1999р. «Мадригал» отримав статус професійного недержавного театру. До складу колективу входять професіонали з великим досвідом роботи і творча молодь, успішно робить перші кроки в мистецтві.
 
Під керівництвом художнього керівника театру Олексія Олексійовича Настаченко - працює творча «режисерська лабораторія», що включає в себе професіоналів різної спрямованості - режисерів масових видовищ, режисерів драми і мюзиклів, педагогів з вокалу, хореографії, акторської майстерності. Це дає можливість успішно працювати в різних напрямках.
 
Основний вид діяльності - це репертуарний театр.
 
4 грудня 1976 року на вулиці Халтуріна, 42 почався творчий шлях театру "Мадригал". Саме ця дата традиційно вважається днем народження театру. Тоді керівником театру був молодий і енергійний Володимир Какурін. Талант і віра в себе, енергія і завзяття молодих акторів зробили свою справу.
 
У 1986 році театр змінив своє місце розташування. Завод "ФЕД" широко відчинив молодому театру двері свого ДК, який з тих пір став для "Мадригал" рідною домівкою. Адреса театру: Сумська, 132 - відомий і до цього дня.
 
В цьому ж році театр очолив Олексій Настаченко - актор того самого, на перших виборах театру. Молодий дух і запал, злободенність та актуальність постановок, щирість гри - все це давно вже стало візитною карткою "Мадригал". І саме це продовжує залучати в театр, поряд з вірними прихильниками, все нових глядачів. Вистави за ці роки були неодноразово відзначені нагородами різних фестивалів.
Питання? Відповідь!
+