Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

БЦ Менора, зал "Синай"

вул. Шолом-Алейхема, 4/26.

 

«Менора» - унікальна споруда, аналогів якому немає в світі. Даний проект відображає минуле, сьогодення і майбутнє єврейського життя Дніпропетровська.
 
Унікальне архітектурне рішення будівлі, зручне місце розташування, високі стандарти обслуговування поряд з сучасним технічним оснащенням формують фундамент для успішного бізнесу, комфортабельного відпочинку і привітного прийому гостей.
 
Центр «Менора» є своєрідним мостом для культурного обміну, розвитку зв'язків у сучасному суспільстві на основі толерантності і взаємної поваги.
«Менора» знаходиться в самому центрі міста, на перетині основних транспортних потоків, що з'єднують правий і лівий береги річки Дніпро. Центр складається з семи веж, символічно представляють собою подобу Храмового семисвічника. На площі близько 50 000 м² розмістилися найрізноманітніші сервіси для жителів і гостей міста.
 
Основною місією Центру «Менора» є сприяння відродженню єврейської громади в Дніпропетровську, Україні та країнах СНД, а також сприяння розвитку толерантності у відносинах різних національностей.
 
Центр «Менора» - це унікальна синергія бізнесу, отельного-, конференц-, і подієвого сервісів, центр дозвілля та освіти.
 


подивитись збільшену карту

Поточні події

Театр Чорний Квадрат "Ніч Св. Валентина"
13 лютого, 19:00
ціна: від 460 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 27
Театр Чорний Квадрат "А-ля Кобеля, або все, що рухається"
14 лютого, 19:00
ціна: від 340 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 147
Едгар Вінницький. Презентація книги «Муза»
10 березня, 19:00
ціна: від 400 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 162

Питання? Відповідь!
+