У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Клуб "Пляжник"

13 ст. В. Фонтану

Атмосфера іспанської Марбельї і нон-стоп веселощі Ібіци приходять на берег Чорного Моря ... Перший VIP-beach клуб в Одесі! "Пляжник" представляє собою РЕСТОРАННО - Пляжний КОМПЛЕКС, розташований на дерев'яній палубі в безпосередній близькості до моря. До послуг гостей на піщаному пляжі надаються комфортабельні шезлонги, парасольки для захисту від сонця, душові кабіни, роздягальні, індивідуальні столики. "Пляжник" працює в режимі пляжу-ресторану і клубу.

У ресторані представлені страви європейської, одеської та японської кухні; розроблено спеціальне дитяче меню. У клубі організоване щоденне розважальна програма, яка задовольнить найрізноманітніші музичні смаки. ДНЕМ пляжні танці, китайська гімнастика, йога, "зарядка з принцесою", масаж, розпис хною по тілу, чайна церемонія на заході, клоуни, які займаються з дітьми. УВЕЧЕРІ І ВНОЧІ виступи відомих музичних груп і спеціальні шоу-програми!

The first VIP-beach club now in Odessa! Fun and relax, 24/7. Beach restaurant, cocktail bar and Night Club, day-and-night. Delicious European, Odessa, and Japanese cuisine in our beach restaurant. Funky live shows with special events and celebrity performances every evening. Our highly-skilled staff will always provide a warm welcome! PLAGENICK - SUNSHINE NON-STOP ON THE BLACK SEA COAST!


Минулі події