Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)

вул. М. Лисенка, 24

Як дістатися:

Маршрутні автобуси:
 
№23а (зупинка «ПК ім. Горького»);
№11, №22б (зупинка «Вулиця Миколи Лисенка», пішки від зупинки 7 хвилин);
№11, №4, №30, №18, №17  (зупинка «Автовокзал», пішки від зупинки 10 хвилин);
№11а (зупинка «Вулиця 9-го травня», пішки від зупинки 10 хвилин);
№22б (зупинка «Аврора», пішки від зупинки 10 хвилин)
 
Трамваї:
 
№2 (зупинка «Аврора», пішки від зупинки 10 хвилин)
 
Опис
 
Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки міста Кам'янського – це професійний театральний заклад міського підпорядкування. Театр заснований у 1935 році, працює на двох сценах.
 
Основна сцена розташована в історичній частині міста, у будівлі колишньої Народної аудиторії, збудованій у 1900 році, має залу для глядачів на 558 місць.
 
Нова сцена відкрилася у 2017 році у відреставрованому колишньому Палаці культури, збудованому у 1954 році, має Велику залу для глядачів на 521 місце і Камерну залу на 90 місць. 
 
До творчого складу театру входять  артисти драми, балету та оркестру. Десятеро митців відзначені за свій вклад у розвиток театрального мистецтва почесними званнями «Заслужений діяч мистецтв України» та «Заслужений(на) артист(ка) України».
 
Вже чверть століття театр очолюють директор-художній керівник заслужений діяч мистецтв України, заслужена артистка Казахстану Маргарита Кудіна та головний режисер заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков. 
 
З 1993 р. на базі театру проходить Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні».
Наразі в репертуарі Театру ім. Лесі Українки м. Кам'янського понад 40 вистав найрізноманітніших жанрів. Оперети, музичні комедії, українська та зарубіжна класика, сучасна драматургія, вистави для дітей, театралізовані концертні програми, концерти класичної музики. Творчі роботи артистів, режисерів, художників у багатьох спектаклях Театру ім. Лесі Українки удостоєні дипломів престижних театральних фестивалів і конкурсів. Але найбільшою нагородою для театрального колективу є визнання, любов і щирі аплодисменти глядачів.
 
Карта

Поточні події

Лєра Мандзюк
23 жовтня, 18:00
ціна: від 300 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 241