Сергій Притула. Гумор-шоу "Вар'яти"

Тур закончен

Даты тура этого исполнителя:

14 октября, 19:00
Киев МЦКИ (Октябрьский Дворец)  
17 октября, 19:00
Одесса Одесская областная филармония  
18 октября, 19:00
Николаев Областной Дворец Культуры  
5 ноября, 19:00
Черкассы Дворец культуры "Дружба народов"  
6 ноября, 19:00
Днепр ДК "Шинник"  
7 ноября, 19:00
Полтава Театр им. Гоголя  
8 ноября, 19:00
Харьков ККЗ "Україна"  

З моменту нещодавніх гастролів Сергія Притули і його Вар'яти-шоу по містах України (40 великих і маленьких міст) пройшло не так багато часу, а колектив вже оголосив про новий, осінній тур і нову програму. Причому цього разу географія концертів буде розширена.

Вар'яти сьогодні – це шестеро артистів, які протягом усього концерту ні на мить не дають нудьгувати. Ти разом з ними смієшся з історій з життя чоловіка й дружини, усмоктуєш любов зятя до тещі, радієш пожежі в податковій, стежиш за депутатами в аквапарку, співаєш лайт-версію хіта про президента сусідньої держави, йдеш на полювання чи разом з Притулою спілкуєшся в єгипетському барі з барменом. І ці історії - одна смішніше за іншу.

Вони майже не жартують про політику. В їхніх номерах немає матів і жартів нижче пояса - тільки теми з нашого побуту.

А ще це двi години якісного гумору. До речі, Вар'яти - єдине в Україні шоу українською мовою. «Ми просто намагаємось показати більшості наших співвітчизників, що сучасний гумор може звучати українською, і що він конкурентоздатний! Найчастіше в уяві людей україномовний гумор – це коли виходить пузатий дядько у вишиванці і читає гуморески Глазового, - говорить керівник шоу, відомий телеведучий Сергій Притула. - Зрештою, в часи існування «Бійцівського Клубу» (телепроект 95-го кварталу) учасники Вар’яти-шоу виграли стільки «боїв», що мені навіть важко порахувати. «Рвали» і публіку, і журі. Так що ми вже бачили, що наш гумор може бити різного калібру маститих гумористів. Будемо тримати марку!»

+ Вопрос FaQ Ответ