У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Святослав Вакарчук. Благодійний вечір-концерт

Період туру: 14 березня - 17 березня

Дати туру цього виконавця:

Про тур
Вечір-концерт музичної легенди України Святослава Вакарчука. Зустрітися разом, почути улюблені пісні у затишному, акустичному форматі і допомогти нашим захисникам - не пропустіть цю унікальну можливість. Почути як пісні Океану Ельзи, так і з сольних проєктів лідера гурту,а також народні ви зможете саме в цей вечір. Окремий настрій створює світловий супровід.
 
Ці благодійні сольні концерти в рамках туру Святослава Вакарчука Україню навесні 2024 року є унікальними завдяки програмі. Концерт складається з двох частин: у першій музикант виконує свої пісні на гітарі, так, як зазвичай робить це для наших захисників та захисниць на фронтах сходу та півдня країни.
 
У другій половині він акомпанує собі на роялі, відтворюючи атмосферу написання пісень, тобто так як вони з'являються -вдома, під рояль. Така як ти і Саме та, Місто Марії та Місто весни, Еверест, На небі, я їду додому і Оберіг,  Без бою, Обійми та багато інших.
 
Всі, хто вже був на цих виступах в Одесі, Львові чи Києві сходяться в одному - чи то зала на 700 людей, чи на декілька тисяч - відчуття, що тут і сьогодні зібрались усі свої. Кошти з квитків йдуть на допомогу бригадам ЗСУ, НГУ та іншим представникам Сил Оборони України.
 
Не пропустіть цей музичний вечір!