МУР. «ТИ [РОМАНТИКА]»

Період туру: 30 червня - 14 липня

Дати туру цього виконавця:

30 червня, 18:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів" ціна: від 550 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 64
14 липня, 18:00
Чернігів Обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка ціна: від 500 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 318
15 червня, 18:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна  
16 червня, 18:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
20 червня, 18:00
Дніпро Шинник-Арттериторія  
21 червня, 18:00
Кривий Ріг Театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка  
22 червня, 18:00
Миколаїв Концерт-хол «Юність»  
Про тур

«Ти [Романтика]» – вистава, для створення якої використовувалися матеріали однойменного альбому МУР. Робота отримала великий культурний резонанс, про неї писали BBC, Forbes та Vogue. Директорка «Мистецького арсеналу» Олеся Островська назвала мюзикл «популярною культурою, про яку мріяли з часів Винниченка», літературознавець Ростислав Семків лаконічно охрестив альбом «геніальним». Грандіозним, талановитим, пронизливим, таким, що справив найсильніше враження, назвав МУР засновник FEDORIV Group Андрій Федорів. І ви маєте це побачити!

Квитки на премʼєру в Києві були розкуплені за 15 годин від старту продажів, а ще за добу і в Львівській опері не залишилось жодного вільного місця. Мюзикл створений на основі альбому [Ти Романтика], що МУР випустили раніше.

«ЧОРТОВІ ГЕНІЇ. ДИВИТИСЯ ВСІМ», – ТАМАРА ГОРІХА ЗЕРНЯ, ЛАУРЕАТКА ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ ТА ПРЕМІЇ «КНИГА РОКУ BBC», ПРО АЛЬБОМ.

«Ти [Романтика]» змітає пил часу з імен Хвильового, Курбаса, Сосюри, Семенка... Вперше покладені на музику: історія зради поета Павла Тичини, служба у Третій Штурмовій Володимира Сосюри, розстріл кожного другого з українських письменників у Будинку Слово, самогубство Миколи Хвильового... Імена, що оживають на сцені, просто на ваших очах, – непередаваний словами досвід.