Rammstein з симфонічним оркестром Tribute Show

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

2 березня, 18:00
Київ Будинок культури НТТУ (КПІ)  
Про тур

Вперше в історії, Ви можете наживо почути глибоко емоційні хіти гурту Rammstein в поєднанніі з багатогранним звучанням симфонічного оркестру!

В цей вечір можна все: музика Rammstein та безумство, котре буде відбуватись на сцені лише заохочує щоб до того, щоб, співати, кричати, танцювати, «заправлятись пальним» та дійсно відкриватись енергії, котра заполонить весь концертний зал. Те що відбудеться на цьому епічному шоу, буде темою ваших оповідань ще довго після концерту!

У вас буде 90 хвилин, за які Ви встигнете забути про все, що знаходиться поза межами концертного залу. Ви зможете цілком віддатись потужній енергії музики гурту Rammstein та стати свідками дійсно щирих емоцій, котрі створять гамму спогадів. 

Ви можете зустріти когось із своїх старих друзів на цьому концерті, оскільки музика Rammstein об’єднала мільйони сердець по всьому світу. Ба більше, можливо ви зустрінете нових друзів, котрі так як і Ви прийшли побачити театралізоване шоу із костюмами, ефектами, декораціями, та піснями, що змінили історію рок-музики. 

Виконавці цього шоу вже вразили країну своїм виступом у программі «Голос Країни», де судді та глядачі на власному досвіді переконались у неймовірній харизматичності та професійності музикантів, переконайтесь і ви!