У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Олег Скрипка "Зродились ми великої години!"

Період туру: 6 жовтня - 11 жовтня

Дати туру цього виконавця:

6 жовтня, 19:00
Луцьк Розважальний центр «Промінь» ціна: від 240 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 456
8 жовтня, 19:00
Тернопіль ПК "Березіль" ціна: від 340 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 475
9 жовтня, 19:00
Одеса Одеська обласна філармонія ціна: від 340 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 452
10 жовтня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів" ціна: від 340 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 317
11 жовтня, 19:00
Кропивницький Обласна філармонія ціна: від 340 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 372
Про тур
Музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, композитор, лідер культового гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, аби підтримати українських бійців на передовій, лише впродовж минулого місяця виступив з 4 концертами під Бахмутом, де просто зараз йдуть запеклі бої.
 
ОЛЕГ СКРИПКА: "Сьогодення нагнітає страху! Та ми на фронті мужності і духу високого, з арсеналом пісень сучасності та козацької героїки міцно тримаємо позиції. Співаймо, як співали вчора та у давнину, - відкритим серцем. Наші пісні - велика об‘єднуюча сила духу та наснаги. І там, де пісня - нема місця страху. Там, де нема страху, вирує любов! Шануймо наших героїв: живих, мертвих і ще ненародженних! Лінія фронту проходить крізь серце кожного українця. Ми об‘єднуємося радіти життю на користь ЗСУ. У прифронтовій атмосфері, бо лінія фронту проходить у душі і волі кожного із нас. Слава Україні!"
 
В програму, окрім пісень про нинішні реалії, ввійшли й хіти з репертуару гурту "ВВ", яких співають мільйони вже впродовж 35 років!
Живий звук, вибухова енергетика, переконливий патріотизм та щирі емоції…- на сцені й у житті, у кожній пісні легендарного виконавця, виступ якого відбудеться у Вашому місті вже зовсім скоро.
 
Приходьте - співатимемо разом улюблених пісень в єдиному ритмі, в єдиній тональності й у спільному прагненні якнайшвидшої перемоги.