У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Cпектакль "Двое на качелях"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

5 березня, 16:00
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)  
6 березня, 18:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії  
Про тур
Наші герої – чоловік та жінка. Самотні у величезному місті. "Велике яблуко", як називають Нью-Йорк. Але тепла тут вистачає не кожному. Якось у вересневому вечорі в одній квартирі пролунав телефонний дзвінок. У наш час це може бути випадкове повідомлення у месенджері або помилковий лист. Але саме так почалася їхня історія нової надії. Жвава незібрана Гітель, яка так хоче подарувати своє кохання цьому великому розгубленому чоловікові, чиї душевні рани не загоїлися.
 
Вистава в стилі джаз.
 
Ця історія відбулася у величезному Нью-Йорку. Але вона могла статися у будь-якому іншому великому місті. "Самотність не знає тиші", - говорив Жан Кокто. І герої вистави – танцівниця Гітель Моска та її випадковий знайомий адвокат Джеррі Райн зненацька і раптом стають близькими людьми. Вони тягнуться один до одного. Спочатку від самотності, бо ні на нього, ні на нього ніхто не чекає вдома. Тому що ні він, ні вона не здригаються від довгоочікуваних телефонних дзвінків. Тому що ні він, ні вона не проводять довгих вечорів з тим, хто їм милий. Їх кидає з однієї крайності до іншої, вони роблять один одному боляче, але продовжують триматися один за одного. Ця зустріч перевертає все їхнє життя!
 
Випадкова пара – нестійкі, як на гойдалках стосунки. Вони допомогли одне одному вижити, повірити у себе, знайти справжнє бажання жити. І все ж, чи не пройшли вони повз любов? Вирішувати глядачам