У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Maurizio Bignone. "Inner Reflections"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

4 грудня, 17:00
Одеса Одеська обласна філармонія  
12 травня, 19:30
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія)  
14 травня, 19:00
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка  
Про тур
Мауріціо Біньоне - італійський піаніст і композитор, який охоплює різні стилі, від сучасної класики до мінімалізму, не нехтуючи експериментами, але завжди із загальною ниткою, яка поєднує всі його роботи, і це чітко визначена мелодійна лінія. Його любов до природи, її чудес та відчуттів, які вона викликає, – основа його музики, звукового діалогу, що подорожує між реальністю та мріями. Своєю музикою Мауріціо нашіптує душам людей і встановлює з ними особливу гармонію, яка створює відчуття емоційного та катарсичного благополуччя.
 
Мауріціо вважається одним із найцікавіших художників нової сучасної італійської сцени, його роботи фактично виконуються у найзначніших театрах та концертних залах світу. Щоденник, повний спогадів та переживань, подорож назад, на згадку та майбутні бажання. Також, думки про життя та людські стосунки, звуки природи та естетичні рухи, які її відрізняють. Але щоденник складається не тільки з музичних нот...
 
Насправді зошит, у який Мауріціо записував свої думки, буде частиною концерту. Мауріціо під час виступу прочитає свої твори, сповнені пристрастей та почуттів, і змусить публіку розділити його власні емоції. Звук фортепіано і звук його голосу чергуватимуться, щоб описати його неспокійний внутрішній світ, інтимний діалог, який ведеться пошепки.
 
Все було написано за 3 місяці карантину в Італії, поки повітря було нерухоме, а час здавався призупиненим…