Танго на пуантах та Гала концерт

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

18 лютого, 19:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна  
25 лютого, 19:00
Кривий Ріг Театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка  
27 лютого, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету  
28 лютого, 19:00
Харків ХНАТОБ  
20 березня, 18:00
Одеса Одеський театр музичної комедії  
21 березня, 18:00
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського  
27 березня, 18:00
Івано-Франківськ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка  
30 березня, 18:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
Про тур
Art Ballet Company, керівником якого є провідний соліст Київ Модерн балету Артем Шошин, представить жителям і гостям міста вражаючу програму. «Танго – це ніби щира розмова самотніх сердець, це таємниця, яку танцюють двоє». Це балет про чотири доленосні історії, в кожній з яких самотні серця шукають близького собі співбесідника у подорожі по життю.
 
I АКТ. ГАЛА-КОНЦЕРТ. Глядачі зможуть насолодитися фрагментами із видатних класичних балетів, визнаних у всьому світі, таких як "Кармен-сюита", "Дон Кіхот", "Корсар" та інші, а також авторськими мініатюрами в стилі модерн. Технічність та віртуозність танцівників подарує Вам незабутні враження та прекрасний настрій після нашого вечора.
 
II АКТ. ТАНГО НА ПУАНТАХ. Перший та єдиний в Україні сучасний одноактний балет "Історії в стилі Танго". Музика: Астора П’яццолли, Карлоса Елета Альмарана, Карлоса Гарделя, Херардо Родрігеса в аранжуванні В’ячеслава Самофалова.
 
Лібрето, хореографія, постановка – Артем Шошин. Художник костюмів – Крістіна Мамедова. Асистент хореографа – Оксана Хамровська.