У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Аліна Гросу

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

3 жовтня, 19:00
Харків ККЗ "Україна"  
4 жовтня, 19:00
Суми МЦ "Романтика"  
5 жовтня, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
Про тур
Аліна Гросу - молодий автор, виконавець, лауреат і учасник міжнародних фестивалів і конкурсів, головна «Роза» українського шоу-бізнесу. На професійній сцені працює з 4-х років і за 22 роки творчості отримала любов і підтримку мільйонів глядачів.
 
За час роботи на сцені, співачка випустила 7 сольних альбомів і більше 40 відеоробіт. Учасниця різних ТВ проектів, музичних концертів, новорічних мюзиклів та конкурсів на головних каналах країни ( «Нова хвиля», «Танцюю для тебе», «Як дві краплі», всеукраїнський відбір на конкурс «Євробачення 2013», «Музична платформа», «МАСКА " та ін.).
 
У 13 років, в рамках всеукраїнського сольного туру, виступила в 22-х містах України. У 16 років Аліна з аншлагом провела перший сольний концерт в столичному Жовтневому палаці.
 
З листопада 2018 співачка виступає під новим сценічним псевдонімом GROSU і презентує новий сингл «Дика». Ребрендинг артистки супроводжується зміною іміджу і презентацією музичної короткометражки "Дико Любила Вову", в якому постала в образі черниці. Сумарно всі частини трилогії за 2 місяці з дня прем'єри набрали 20 мільйонів переглядів на YouTube.
 
Наступні роботи артистки вже за традицією займають перші рядки в чартах на цифрових майданчиках, пісні активно ротируються на популярних радіостанціях України і СНД, а яскраві неординарні кліпи потрапляють в тренди YouTube.
 
В рамках Всеукраїнського туру «Непереможна», Аліна Гросу виступить із сольним концертом в місті Суми. Співачка виконає свої пісні ( «Вова», «Малинові губи», «Дика», «Місяць», «Голий король», «Дим», «Заарештовано» та ін) в підтримку нового альбому і всім відомі хіти з дитинства в новій обробці .
 
Кияни зможуть оцінити шоу і почути улюблені пісні співачки вже в кінці 2021 року в Палаці Україна.
 
Гарний голос, ангельська зовнішність, запаморочливі трюки на сцені - хто знає, що ще приготувала Аліна Гросу для своїх глядачів?