У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ОРКЕСТР НАОНІ. 55 років

Період туру: 27 квітня - 28 квітня

Дати туру цього виконавця:

27 квітня, 18:00
Дніпро ПК Машинобудівників ціна: від 200 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 338
28 квітня, 18:00
Кременчук МПК ціна: від 200 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 409
Про тур

Ваше місто зазвучить автентичними народними інструментами, святкуючи ювілей неповторного оркестру НАОНІ – 55 років! Бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, ліра, тилинка, зозульки, свиріль, козобас, бубон, козацька труба, та інші інструменти – все це те, що робить оркестр НАОНІ унікальним у світі. Отримайте спогади, які ви збережете на довгі роки!

Концерт зачарує своїм звучанням, обʼєднає вимір класики та сучасності! Починаючи з 1969 року, коли був заснований оркестр і відбулася перша репетиція НАОНІ, змінилося декілька поколінь і складів оркестру. Запрошуємо і вас відвідати цю грандіозну подію, на якій легендарний оркестр зіграє свої найкращі композиції за 55 років існування!

Незмінним залишається те, що вже 55 років НАОНІ є потужною спільнотою завзятих ентузіастів, неперевершених майстрів своєї справи та справжніх патріотів, які міцно тримають оборону на культурному фронті України!

І зараз, під час широкомасштабного вторгнення росії, НАОНІ, під керівництвом художнього керівника та головного диригента Віктора Гуцала, потужно підтримують Збройні Сили України, відвідуючи воїнів з концертами, піднімаючи бойовий дух наших Героїв!