Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll»

Період туру: 21 вересня - 30 вересня

Дати туру цього виконавця:

21 вересня, 19:00
Чернівці літній театр ціна: від 290 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 385
24 вересня, 19:00
Харків ККЗ "Україна" ціна: від 290 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 330
29 вересня, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад" ціна: від 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 507
30 вересня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац) ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 978
19 вересня, 19:00
Тернопіль Театр им. Шевченка  
20 вересня, 19:00
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької  
Про тур
Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів». Національний академічний оркестр  народних інструментів бажаний гість на провідних сценах світу.  Цього разу його віртуозні солісти виконають народні пісні у стилях фолк, джаз і рок, а також представлять музику сучасних українських композиторів, яку вони написали спеціально для цього проекту. Цілих дві години незабутньої музичної експресії та вражень!
 
Концерт з програмою “Гуц and Roll”
Інноваційна подача НАОНІ Оркестра задовольнить будь-якого меломана. Вас захопить майстерне поєднання музичних традицій та сучасна динаміка, а професійність музикантів давно перевершила всі сподівання навіть  суворих критиків. Ви відкриєте для себе українську музику і глибоке звучання народних інструментів. Недарма НАОНІ - семикратний переможець “Битви оркестрів” і провідний музичний колектив нашої країни. В основі його репертуару не тільки народні мелодії з усіх регіонів України, а й сучасна музика, світова класика та музика до кінофільмів в унікальному аранжуванні.
 
Лише кілька років знадобилося художньому керівнику Віктору Гуцалу, аби оркестр зазвучав по-новому і став одним з лідерів інновацій в українському музичному просторі. В творчому доробку НАОНІ участь у проектах спільно з провідними українськими виконавцями, серед яких ONUKA, “Друга ріка”, Джамала, KozakSystem та інші.
Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах