Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll»

Період туру: 24 вересня - 30 вересня

Дати туру цього виконавця:

24 вересня, 19:00
Харків ККЗ "Україна" ціна: від 290 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 317
29 вересня, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад" ціна: від 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 499
30 вересня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац) ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 944
19 вересня, 19:00
Тернопіль Театр им. Шевченка  
20 вересня, 19:00
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької  
21 вересня, 19:00
Чернівці літній театр  
Про тур
Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів». Національний академічний оркестр  народних інструментів бажаний гість на провідних сценах світу.  Цього разу його віртуозні солісти виконають народні пісні у стилях фолк, джаз і рок, а також представлять музику сучасних українських композиторів, яку вони написали спеціально для цього проекту. Цілих дві години незабутньої музичної експресії та вражень!
 
Концерт з програмою “Гуц and Roll”
Інноваційна подача НАОНІ Оркестра задовольнить будь-якого меломана. Вас захопить майстерне поєднання музичних традицій та сучасна динаміка, а професійність музикантів давно перевершила всі сподівання навіть  суворих критиків. Ви відкриєте для себе українську музику і глибоке звучання народних інструментів. Недарма НАОНІ - семикратний переможець “Битви оркестрів” і провідний музичний колектив нашої країни. В основі його репертуару не тільки народні мелодії з усіх регіонів України, а й сучасна музика, світова класика та музика до кінофільмів в унікальному аранжуванні.
 
Лише кілька років знадобилося художньому керівнику Віктору Гуцалу, аби оркестр зазвучав по-новому і став одним з лідерів інновацій в українському музичному просторі. В творчому доробку НАОНІ участь у проектах спільно з провідними українськими виконавцями, серед яких ONUKA, “Друга ріка”, Джамала, KozakSystem та інші.
Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram