У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ірина Білик та Сергій Мироненко. Тур «Українська душа»

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

2 листопада, 18:00
Івано-Франківськ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка  
5 листопада, 18:00
Рівне Міський будинок культури  
8 листопада, 18:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
10 листопада, 18:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
13 листопада, 18:00
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького  
14 листопада, 18:00
Львів Львівський державний цирк  
15 листопада, 18:00
Луцьк Волинський театр ім. Т.Г. Шевченка  
Про тур

Цієї осені Благодійний Фонд «Майбутнє України 2050» оголошує Всеукраїнський Благодійний Тур, в якому виступлять легенда української сцени Ірина Білик та Сергія Мироненко. Метою цього туру є збір коштів для придбання автомобілів, необхідних для українських військових з 95 ДШБ ЗСУ, які невпинно борються за нашу країну.

Цей захоплюючий музичний тур розпочнеться 12 жовтня і триватиме до 8 листопада та охопить 8 міст України, включаючи Черкаси, Житомир, Дніпро, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Рівне та Тернопіль. «Головна ціль туру — закупити автівки для 95 ДШБ.

А також подарувати слухачам якісну й приємну музику, познайомити з новими та зіграти старі добрі україномовні хіти», — Ірина Білик та Сергій Мироненко — «Адже зараз, як ніколи, наші захисники й захисниці потребують нашої підтримки, від якої залежить їхнє життя та якнайшвидша перемога України.

Задонатити можна буде під час концерту скориставшись QR-кодом, а також під час благодійного аукціону». Благодійна організація БФ «Майбутнє України 2050» разом із вашою підтримкою планує зібрати близько 2,500,000 гривень від Всеукраїнського Благодійного Туру «Українська душа».

Зібрані кошти будуть використані на закупівлю 10 автомобілів для 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Команда нашого БФ розпочала організацію благодійних концертів навесні 2022 року у спільно «Командою А» — це артисти, які об'єдналася, щоб підтримувати ВПО, медиків, дітей, військових та всіх українців у найважчі часи.

На даний момент вже закуплено 27 автомобілів завдяки зібраним коштам. Разом із «Командою А» ми провели понад 100 благодійних концертів, відвідали 23 області України та надали допомогу усім тим, хто цього потребував.