У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

PALINA

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

18 вересня, 20:00
Дніпро МахноПАБ  
19 вересня, 19:00
Харків LF club  
Про тур
Palinа - інді-поп співачка і авторка з Мінська.
Чарівництво, що створює порцелянова лялечка. (с) 
 
Нова музика Palina місцями звучить приречено, холодно, безсило, але дуже пронизливо, до зачарованості і трансу, а місцями являє собою легкі ліричні замальовки про приємне. 
Palina є рідкісною представницею сучасної білоруської культури, яка пише білоруською мовою так органічно і актуально. 
"Я не вмію писати «механічно» і поверхнево, я трансформатор: довго накопичую енергію з певного досвіду і трансформую це в музику. Думаю, в зв'язку з цим слухаючи те, що я роблю, люди переживають особливий емоційний досвід, який періодично необхідний для перезавантаження"© Palina

"Найвульгарніше, що можна сказати про Palina: «Вона схожа на Земфіру». Але вона дійсно схожа - і тут не тільки і не стільки про вокал, скільки про загальний посил співачки: роблю добре, красиво, пристрасно і модно "© Citydog
 
 Cольна кар'єра Palina почалася в 2016 році, а другий альбом, що вийшов навесні 2019, зібрав за рік більше мільйона прослуховувань. 
У ранні роки творчості Palina виступала під псевдонімом Республіка Поліна, де виконувала ліричні пісні під гітару. У 2018 вона змінила ім'я на Palina, стала фіналісткою українського шоу "Х-фактор. 9 сезон», а зовсім нещодавно випустила свій другий сольний альбом в електронному звучанні «Грустные песни». Живі інструменти поступилися місцем електронній музиці, але це ніяк не вплинуло на жвавість пісень.

Той аудіо-потік, який виходить зараз від Palina, зовсім не схожий на її ранню творчість. Palina, ступаючи наосліп на дорогу актуальної музики і соромлячись заглянути за поворот, робить натхненні впевнені кроки до вирощування в собі нового саунду і до здатності почути себе по-новому. Вона пише музику, яка звучить лагідно і дуже щиро. Романтична, мелодійна, навіть меланхолійна творчість, хоча в музичному асортименті ні-ні, та й майнуть бадьорі, а часом зухвалі композиції.