Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ безпечний Авто-Концерт

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

10 липня, 19:00
Черкаси Міжнародний Аеропорт "Черкаси"  
17 липня, 19:00
Харків Ринок Автоград  
21 липня, 19:00
Полтава ТРЦ Екватор  
28 липня, 19:00
Суми Аеропорт "Суми"  
31 серпня, 19:00
Івано-Франківськ с. Підгір'я, аеродром «Підгір'я»  
Про тур
Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ вирішили порадувати своїх фанів незвичним форматом безпечних концертів. Вперше в Україні музиканти дадуть ряд концертів під відкритим небом, де глядачі слухатимуть його в автомобілі. Таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти улюбленого гурту. Під час заходу заборонено виходити з транспорту, в ньому має бути не більше двох людей. Слухати концерт можна як відкривши вікна, так i через радіоприймач авто - звук транслюватиметься на особливій фм частоті.
«Ми, в БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, дуже скучили за своїми шанувальниками, тому не могли не придумати як зустрітись з ними навіть в такий непростий час, коли треба забезпечувати максимально безпечні умови концертів. Ми оголошуємо перший автомобільний концерт! І поки не знімуть всі обмеження на зустрічі з вами - оголошуємо наш «Безпечний автомобільний тур» БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Ми обговорили все зі всіма гілками влади, продумали як вам безпечно все це дивитись і чути! І зробили це.» – зазначає сам гурт.

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ НА АВТО КОНЦЕРТІ
Всі ми розуміємо, що наш концерт буде особливим, ми довго думали над форматом, узгоджували всі деталі, брали дозволи і т.д. В період карантину це важко і ми віримо, що ви нас підтримаєте.
Отож, правила безпечного перебування
✔️ Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля.
✔️ В одному авто дозволено знаходитись не більше 2-ом дорослим особам та 2-ом дітям до 12 років включно.
✔️ При в'їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ'ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.
✔️ Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби особистого захисту та гігієни: захисну маску, рукавиці, антисептик.
✔️ Виходити з автомобіля дозволено лише у туалет, при цьому з одягненою маскою, рукавицями та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.
✔️ Одночасно у черзі до 1 туалету дозволено перебувати не більше 5 осіб.
✔️ Заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.
✔️ Забороняється контактувати з будь-ким із присутніх.
✔️ Забороняється розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини.
✔️ На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.
✔️ Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які створять дискомфорт іншим відвідувачам.
✔️ Забороняється фото-відео зйомка концерту на професійне обладнання за виключенням попередньої акредитації.
✔️ Між рядами автомобілів постійно чергуватиме охорона та волонтери, які зможуть оперативно вирішити будь-яку проблему, також буде створено спеціальний канал у засобах зв'язку.
✔️ Для кросоверів та мінівенів відведені спеціальні місця, щоб не закривати огляд більш низьким авто.

Питання? Відповідь!
+