У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Анна Улаєва. "Фортепіанні шедеври"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

8 березня, 19:00
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана  
10 березня, 18:30
Вінниця Вінницька обласна філармонія ім. Н.Д. Леонтовича  
Про тур
Фортепіанні шедеври

Що може бути більш романтичним ніж весняний вечір під звуки роялю?
 
Анна Улаєва одна з найбільш титулованих українських піаністів, яка живе в Австрії, та викладає в Університеті музики і театру м. Ґрац.
 
У 2018 році  Анна з тріумфом перемогла на престижному Мальтійському міжнародному фортепіанному конкурсі,  де понад 720 піаністів з 74 країн змагалися за один з найбільших призів за всю історію музики. 
 
Ще один трофей Анни – перемога в конкурсі "Golden Tone Award" у 2013 році, на якому вона отримала головний приз цього конкурсу - рояль фірми "Blüthner", а також «German Piano Open» у Берліні (1 місце, 2017р.), ім. Й. Брамса в Детмольді, Німеччина (1 місце 2017), «Isidor Bajic Piano Memorial» у Новому Саді, Сербія (2 місце, 2016 рік), ім. Й. Діхлера у Відні, Австрія (1 місце, 2011 рік), «Jeunese Talents» в Монтре ле Бан, Франція (1 місце, 2011 рік), а також «Martha Debelli Stipendienwettbewerb» у Ґраці, Австрія (1 премія в 2009, 2011, 2013 р.) і багато інших.
 
  В якості солістки Анна Улаєва дебютувала  в одинадцятирічному віці, а з 16 років вона регулярно виступає з сольними концертами, а також як солістка з відомими оркестрами та в різноманітних складах камерних ансамблів в Австрії, Німеччині, Іспанії, Франції, Сербії, Польщі, Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Японії, Вірменії та Казахстані.
 
У 2019 р. Анна вперше виступила у п’яти містах України  з концертом «Симфонії Всесвіту» сумісно з симфонічним оркестром «Віртуози Києва» і була з захопленням прийнята публікою. Нарешті ми дочекались зустрічі з нею у Вінниці.
 
Подаруйте собі букет з фортепіанних шедеврів Ф. Ліста, П. Чайковського, Ф. Шопена, К. Дебюсі, М. Клєменті, М. Капустіна та Р. Шумана.
 
Яскраві емоції, незвичайно м'яка і прониклива манера гри цієї талановитої піаністки принесуть вам величезну насолоду.